T-Mobile’dan 100.000$ kazanmaya ne dersiniz? olmak zorunda bile değilsin T-Mobile abonesi, operatörün Home Run Derby Bracket Challenge’ına girmek için. Columbia Bölgesi ve ABD toplulukları, bölgeleri ve mülkleri dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’nin yasal sakinleri olan veya eyaletlerinde/bölgelerinde 18 yaşında veya daha büyük olan Kanada’da (Quebec hariç) ikamet eden 18 yaşında olanlar /ikamet edilen il, 100.000 $ için rekabet edebilir.
Hak kazananların, 18 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’ye kadar yarışma için çevrimiçi bir giriş yapmaları gerekiyor. Girmek için buna dokunun bağlantı https://www.mlb.com/brackets/home-run-derby adresine gönderilecek. Ekranın sağ üst köşesinde Giriş Yap’a tıklayın ve bilgilerinizi girin. Aksi takdirde, bir hesap oluşturmak için sayfanın alt kısmına tıklayın.

Ülkenin en büyük ikinci taşıyıcısı T-Mobile’dan 100.000 $ kazanın

Başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra, 2022 MLB Home Run Derbisi için parantezler sunulur. İşiniz, en çok sayıyı atarak her eşleşmeyi kazanacağını düşündüğünüz oyuncunun adıyla parantezleri doldurmak. Örneğin, ilk turda Phillies Kyle Schwarber ile gelecekteki ilk tur Hall of Famer Albert Pujols arasında kazananı seçmeniz isteniyor.

Seçtiğiniz birinci tur kazananlarının tümüne tıklayın ve finaller boyunca kazananları seçmeye devam edin. Girişim, New York Mets’in ilk kalecisi Pete Alonso’nun, şu anki NL homer lideri Schwarber’ı geride bırakarak üçüncü düz Home Run Derbisini kazanmasına sahip.

Tiebreaker olarak kullanılan bazı soruları cevaplamanız gerekecek. Bir soru, yarışmadaki en uzun homer’ı kimin vuracağını tahmin etmenizi ister. Ayrıca, akşamın en uzun ev koşusunun mesafesini bulmanız istenecektir. Ayrıca, Derbi’nin galibi tarafından vurulan toplam Home Run sayısını ve toplam uzun top sayısını bulmanız istenecektir.

Bunlar ödül parasıyla alacağımız yeni telefonlar

T-Mobile, Major League Baseball ortağı olarak onuncu yılını kutluyor. T-Mobile Park, Seattle Mariners’ın ana sahasıdır. Ve beyzbol hakkında çok şey bilip bilmediğinizden bağımsız olarak, ülkenin en büyük ikinci taşıyıcısından 100.000 $ kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Kişi başına bir girişe izin verilir ve kazananı belirlemek için kullanılan bir puanlama sistemi vardır.

Kendinize güveniyorsanız, para ödülü ile satın alacağınız yeni telefonları yazmaya başlayabilirsiniz. Listem belirli bir sıra olmadan:
  • Samsung Galaxy Z Kat 4.
  • Motorola Razr 2022.
  • Apple iPhone 14 Pro Maks.
  • Google Piksel 7 Pro.
  • Moto Kenar 30 Ultra.

Galaxy Z Fold 4’ü seçtim çünkü Samsung her yıl katlanabilirliği geliştirmeye devam ediyor ve bu yılki model 2022’nin en iyi Android telefonu olabilir. iPhone Pro Max 14, iPhone’u başka bir düzeye taşıyabilir. Umarım Google, bir veya iki şey öğrenmiştir ve geliştirilmiş bir parmak izi tarayıcı ve Face Unlock ekleyerek Pixel 7 Pro’da büyük adımlar atmıştır. Moto Edge 30 Ultra, 200MP kamera sensörüne ve 125W hızlı şarja sahip olacak. Ayrıca Motorola, katlanabilir özelliğinin özelliklerini bu yıl çok daha iyi hale getirmesi gereken özellikleri yükselttiği için listede Razr 2022’ye de sahibim.

Home Run Derbisini kazanmak için seçiminiz kim? Ve kazanırsanız, hangi yeni telefonları satın alırsınız? Cevabınızı yorum bölümüne bırakarak bize bildirin. 2022 HomeRun Derbisi 18 Temmuz Pazartesi günü saat 20.00’de başlayacak. ESPN’den canlı olarak izleyebilirsiniz. Home Run Derbisi bu yıl LA’nın Dodger Stadyumu’nda gerçekleşiyor.telefon-1