Thatgamecompany, mobil oyunu Sky: Children of the Light’ın 18 Temmuz’dan itibaren üçüncü yıl dönümünü kutlamayı planladığını duyurdu. Kutlamanın bir parçası olarak, yeni öğeler, oyun içi etkinlikler, dünyayı değiştiren yeni bir sezon olacak. bir canlı yayın, oyuncuların hikayeleri paylaşması için yeni yollar ve daha fazlası.

18 Temmuz’dan itibaren oyuncular Bilgi Kasası aracılığıyla erişilebilen Gizli Alan’da bir ay sürecek bir kutlamaya katılabilirler. İçeri girdikten sonra, mumlar için balon patlamaları, kalpler için mutlu yıllar müzikleri ve muhtemelen oyun içi bir pasta ile karşılaşacaksınız. Ayrıca, thatgamecompany grubu tarafından yapılan önemsiz etkinlikler ve bir doğum günü şarkısı olacak.

Üçüncü yıldönümünü kutlamaya yardımcı olmak için Sky: Children Of The Light, kendi kanalında yayınlanacak. seğirme kanalı ve geliştiriciler son üç yılda en sevdikleri anılarını paylaşacaklar.

The Season of Shattering yayında ve oyuna yeni oynanış, hikaye anlatımı ve sosyal unsurlarla yeni deneyimler getiriyor. Gelecek sezon, gelecek sezonları/güncellemeleri etkileyecek ve oyunculara “sonsuza kadar değişmeden önce Sky dünyasını deneyimleme” şansı verecek uzun vadeli efektler içerecek.

21 Temmuz’da thatgamecompany başlayacak bu gökyüzü hikayesi, Sky: Children Of The Light’a ayrılmış bir web sitesi. Sitede hayranlar topluluklar oluşturmak için birbirleriyle iletişim kurabilir. Buna ek olarak, thatgamecompany aynı gün Long Beach, California’da ilk yüz yüze etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Yüz yüze etkinlik, Season of Assembly’den ilham alacak ve temalı aktifler, önemsiz şeyler, oyun içi zorluklar ve daha fazlasını içerecek.

Daha fazla Sky: Children Of The Light haberleri için şu hikayelere göz atın:

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1