Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

io9’un internetteki en havalı oyuncakları düzenli olarak topladığı Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta, gerçek bir Spider-smorgasbord, hem Hasbro hem de Hot Toys içeri girerken Eve Dönüş Yok heyecanlandırmak. Ama ayrıca var Lego sıcak çubuklar, soğuk GI Joe sürmek ve belki de hepsinin en havalı yolculuğu: Yoşi? Buna bir bak!


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

Sıcak oyuncaklar İnanılmaz Örümcek Adam 2 İnanılmaz Örümcek Adam Altıncı Ölçekli Figür

Hot Toys’un Örümcek-çizgisi geçmişe dönüşle devam ediyor… sorta. evet bu da olabilir Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Andrew Garfield’ın Peter Parker’ının versiyonu, ancak teknik olarak İnanılmaz Örümcek Adam 2 onun versiyonu. Her iki şekilde de rol yapabilirsiniz, çünkü önemli olan, sonunda yeni ve güncellenmiş bir yorum olmasıdır. TASM2 Hot Toys’ 1:6 serisinde tasarım. Figür, Garfield’ın maskesiz bir suretine sahip olmasının yanı sıra, poz vermek için 13 farklı el ile geliyor. Ne yazık ki, orada olacak en az bir Örümcek Adam filmi daha vuruyor tiyatrolar bu Örümcek sizin elinizde olacak: değil kadar serbest bırakılması nedeniyle bir süre 2023’ün sonlarında.[[Sıcak oyuncaklar]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

Lego Simgeleri Chevrolet Camaro Z28

Lego, hala birlikte büyüdüğünüz hayal gücüyle çalışan yapı oyuncağıdır, ancak ayrıca yüzlerce parçayı özenle yapıştırma becerisine ve sabrına sahip olmayanlar için plastik model kitlerine hoş bir alternatif haline geldi. Lego Icons serisine en son eklenen, bu muhteşem detaylı 1.456 parçadır. Chevrolet Camaro Z28 kas araba çalışan direksiyon, kaputun altında bir kopya V8 motor, alternatif plakalar ve hatta inceleme aynasından sarkan bir çift bulanık zar içerir. Ayrıca kaput ve bagajdaki şeritler için alternatif renk seçenekleri ve onu dönüştürülebilir hale getirmek için çıkarılabilir bir tavan içerir. Olacak 1 Ağustos’tan itibaren mevcut 170 $ için.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

resim: nöbetçi

Sentinel Marvel Comics Fighting Armor Thor Figür

Sentinel’in “Ya her Marvel Kahramanı sadece Iron Man olsaydı?” satır—uygun, son filmi göz önüne alındığında—Thor. zırhlı Thor’un klasik kostümünü giy birden fazla poz veren el ve iki silahla birlikte gelir.Mjolnir ve Stormbreaker üzerine riffler. Bu yeterli değilse, bir Iron God of Thunder Man’e yakışan en dramatik pozları yaratmak için pelerinde kablolu bir eklem var. Ya da onun gibi bir şey. Fighting Armor Thor, yaklaşık 84 dolara mal olacak ve Aralık ayında piyasaya sürülecek.[[oyuncak]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

Hasbro GI Joe Sınıflandırılmış Serisi Tiger Force Duke & RAM Aksiyon Figürü ve Araç

80’lerde GI Joe, çocukları cezbetmek ve hayır diyemeyen ebeveynleri hayal kırıklığına uğratmak için yüzlerce figür ve araçla mevcut en geniş oyuncak serilerinden biriydi. Ancak Hasbro’nun tasarımcıları bile zaman zaman kısayollar aradılar ve bu da Tiger Force ile sonuçlandı: yeniden boyanmış araçlar ve orman savaşları için özel olarak uyarlanmış karakterlerden oluşan bir yan çizgi. Hikaye zayıftı, ama oyuncaklar çok havalı görünüyordu, bu yüzden zaten bir GI Joe’nun makineli tüfekle donatılmış RAM döngüsünün orijinal versiyonuBu Uygun şekilde giyinmiş altı inçlik bir Duke figürü içeren Tiger Force yeniden boyaması direnmek de bir o kadar zordur. Neyse ki, 45 dolardan bile Hasbro Nabız 2023’ün başlarında sevkıyatla birlikte, şimdiden tükendi.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

resim: Hasbro

Hasbro Marvel Efsaneleri Serisi Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Ambalaj

Sadece hakkında oldu Peter, Peter ve en iyi arkadaşları Peter’ın bir araya geldiğini gördüğümüzden bu yana sekiz ay geçti. Eve Dönüş Yok, ama sinematik Örümceklerin bir aksiyon figürü karışımını elimize almak için çok daha uzun süredir bekliyor gibi görünüyor. Sonunda, Hasbro sonunda 90 dolarlık üçlü-Andrew Garfield, Tobey Maguire ve Tom Holland’ın Örümcek Adamları paketi. Ne yazık ki, dahil edilen herhangi bir alternatif kafa olmadığı için bu belirli aktörlerin yüzlerini göremezsiniz. setin aksesuarlarında, her Örümcek Adam için sadece bir FX web hattı parçası ve ardından her biri için üç el seti (kapalı yumruklar, web tarama eller ve “kırbaç” eller). Son sekizi düşündüysen aylarca beklemek dayanılmazdı, oyuncak hayranları, sonra ne yazık ki biraz daha kötüleşecek: Eve Dönüş Yok paketi, şu anda 1 Ağustos 2023 sürümü için tarihli… sadece biraz daha erken sallanacağını umalım.[[Hasbro Nabız]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

Lego Ideas Hocus Pocus – Sanderson Sisters’ Cottage

Bugün son açıklamayı getirdi Lego’lar Ofis yapı seti Hayran olarak hayata başlayan Lego Ideas projesini yarattı. Lego’nun hayranlardan 10.000 oy toplayan bir Lego Ideas projesine ne zaman onay vereceğine dair kesin bir zaman çizelgesi yok, ancak bunun mağaza raflarına ulaştığı zamana kadar kesin bir zaman çizelgesi yok, ancak buna inanmak için iyi bir neden var. Amber Veyt’in Sanderson Sisters’ın kulübesinin tuğladan yapılmış rekreasyonu itibaren Hokus pokus belki bu f bazen mevcuttüm film ile birlikte fazla-beklenen devam filmi-ama bizi bu öngörüye bağlamayın.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

Hasbro Transformers Masterpiece MP-48+ Koyu Amber Maximal Leo Prime

Transformers’ın Canavar Savaşları alter egoları, Autobot’ların ve Decepticon’ların en sevilen versiyonu olmayabilir, ancak Transformers çizgi romanlarındaki görünümüne dayanan Takara Tomy’nin 150 $’lık Dark Amber Maximal Leo Prime’ına hayran olmamak elde değil. Şekil orijinal olarak yalnızca Japonya’da mevcuttu ve bu nedenle Japonca olarak paketleme ve dönüştürme talimatlarını içeriyor, ancak yine de takip etmesi kolay olması gereken çizimlerle. Hem robot hem de aslan modlarında figür, çok sayıda artikülasyon ve olasılık sunar ve ışın rampaları (lazer topları) ve dört füze gibi aksesuarlarla birlikte gelir. Onun Hasbro Pulse aracılığıyla ön sipariş verilebilirancak Nisan 2023’e kadar gönderilmeyecek.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Asallar ve Peters Bir Ödüldür başlıklı makale için resim

Jakks Pasifik Süper Mario Haydi Yoshi’ye Gidelim! Figür

Luigi sonunda hak ettiği tüm sevgiyi ve saygıyı görüyor, ancak Yoshi’nin de payını alma zamanı geldi. Jakks Pacific az önce kesin Yoshi figürünü ortaya çıkardı, Haydi, Yoshi!ayakta 12 13 nokta artikülasyon ile inç boyunda. Mario’nun gemiye tırmanabilmesi için eyeri olmamasına rağmen, bu Yoshi, burnu, kabuğu ve ayaklarındaki sensörlerin yanı sıra hareket algılama dahil olmak üzere çeşitli etkileşimli tetikleyicilere sahiptir. 20’den fazla ses efektini ve müziği tetikleyecek Süper Mario video oyunları. Ekim ayından itibaren mağazada ve çevrimiçi olarak mevcuttur.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7