Nadir, Sea of ​​Thieves Sezon 7 çıkış tarihinin orijinal 21 Temmuz tarihinden Ağustos’a ertelendiğini doğruladığı için, Wannabe korsan kaptanlarının beklemesi gerekecek. Peki Sea of ​​Thieves 6. Sezon ne zaman bitiyor? Korsan oyunundaki geri sayım sayacına rağmen, Sezon 6 artık uzatıldı – bu yüzden o tatlı ganimeti kazanmak için daha uzun süreniz var.

Sea of ​​Thieves Sezon 6 Mart 2022’de başladı ve şimdi Ağustos’ta sona erecek, geliştirici onaylıyor, korsan çok oyunculu oyunun şimdiye kadar gördüğü en uzun sezon. 7. Sezon, orijinal Temmuz çıkış tarihiyle birlikte Xbox Vitrini’nde resmi olarak açıklandı ve sonunda kendi geminiz ve özelleştirilmiş kaptan kamarasıyla uygun bir korsan kaptanı olma becerisine sahip olacak.

Sea of ​​Thieves 7. sezon çıkış tarihi nedir?

Sea of ​​Thieves 7. Sezon güncellemesi 4 Ağustos’ta yayınlanacak. Sea of ​​Thieves 6. Sezon bitiş tarihi, muhtemelen Merrick’i öldüren şu anki Forsaken Hunter macerası da dahil olmak üzere, bu zamana yaklaştırıldı.

Özelleştirilebilir gemilerin yanı sıra Sea of ​​Thieves, olası kaptanlar için yeni görevler ve yollar içerecek. Kaptan ne olursa olsun seçim sizindir. akılda kalıcı şarkı gidiyor. Bunun için biraz daha beklemeniz gerekecek.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft 9.99$ $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın almalardan komisyon alır.

Diğer şatafatlı haberlerde, Ubisoft’un kendi çevrimiçi korsan macerası Skull and Bones Kasım ayında vizyona giriyor ve içinde korsan kedileri var ve Return to Monkey Island’ın baş aktörü oyunun sanat tarzına verilen tepki karşısında “gerçekten şaşırdı”.oyun-2