Salon H'nin dışında dört cosplayer.

Cosplayers nihayet bu yıl San Diego Comic-Con’a geri dönecek.
Fotoğraf: Daniel Knighton/Getty Images (Getty Resimleri)

Bir haftadan kısa bir süre içinde, Comic-Con San Diego’ya geri döndü, Kaliforniya. Doğru. Sonrasında tam üç yıl uzaktaSan Diego Comic-Con Çarşamba gecesi geri dönüyor ve onunla birlikte her zamanki paneller, kabinler, eşyave dahası, her şekilde kapsayan popüler kültürden. Gerçekten, Comic-Con’a neredeyse bir hayranı olarak gidebilirsiniz. bir şey bul ve orada onunla ilgili bir şeyler bul.

Bununla birlikte, Comic-Con inanılmaz derecede ezici olabilir. İster San Diego’da olun, ister evden takip edin, sadece çok şey oluyor nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Yardım edelim. Destansı programdan geçtik (buradan ulaşabilirsiniz) ve en havalı açıklamalara, anlara, haberlere vb. sahip olabileceğini düşündüğümüz tüm panelleri çıkardı.—the dikkat edilmesi gerekenler Çizgi roman kongrelerinin mekânı üzerine perde indiğinde.

Not: Paneller tarih ve saat sırasına göre listelenir. Yani Perşembe sabahı başlıyoruz ve Pazar öğleden sonra geçiyoruz. Ayrıca, tüm zamanlar Pasifik Standart Saati ve değişebilir.genel-7