QAnon Supporter JFK Jr.'s Magazine George'u Diriltiyor ve Kapağına Trump'ın Yüzünü Yerleştiriyor başlıklı makale için resim

Fotoğraf: BOB GÜÇLÜ/AFP (Getty Resimleri)

1990’ların ortalarında, çevredeki en popüler dergilerden biri GeorgeJohn F. Kennedy Jr. tarafından kurulan, siyaset ve popüler kültüre odaklanan ve kapaklarında ünlülerin büyük, parlak resimlerine yer veren aylık bir dergi. Kennedy’den sonra uçak kazasında öldü Ancak, 1999’da dergi yokuş aşağı gitti ve nihayetinde 2001’de yayını durdurdu.

Eh, öyle görünüyor ki George ölümden dönmüştür. Ne yazık ki, ona kapsamlı bir MAGA makyajı vermek isteyen bir QAnon komplo teorisyeni Gene Ho tarafından diriltildi.

Şubat ayında Yardımcısı rapor edildi o eski meseleler George eBay’de büyük paralara satıyorlardı çünkü QAnon destekçileri, Q komplosu için hayati önem taşıyan şifreli mesajlar içerdiğine kendilerini ikna ettiler. Bazı taraftarlar da görünüşe göre buna inanıyor JFK Jr. hala hayatta ve QAnon konferanslarında kılık değiştirmiş olarak ortaya çıkıyor … ne yapacaksan onu yap. Her neyse, şimdi görünen o ki, daha önce Ho, servis 2016 başkanlık seçimlerinde Trump’ın fotoğrafçısı olarak (buna “TRUMPography” diyor) ve ifade etti Q hareketine verdiği destek, dergiyi resmen canlandırmak istiyor.

Garip iğrençliği şuraya seyahat ederek kontrol edebilirsiniz: GeorgeOnline.com. Site, editör olarak görev yapacağını söyleyen ve derginin yeniden başlatılmasının iyi bir zaman olacağını bilmenizi isteyen Ho’dan bir video tanıtımı içeriyor: “Politika konuşacağız! Din konuşacağız! Hatta iş konuşacağız! Çok eğleneceğiz!” Ho daha sonra ilgilenen ziyaretçileri kendisine e-posta adreslerini vermeleri için yönlendirir, böylece “bir gizli çiş” gönderebilir.Olan her şey hakkında k.” Kesinlikle olup biten her şeyi bilmek istiyorum, bu yüzden katıldım George posta listesi ama hala bir “gizli çiş” almadımk”, hatta listelerine eklediğim bir doğrulama e-postası.

Ho ayrıca, yeniden başlatmanın ilk sayısında Donald Trump’ın büyük, bloklu yüzünü damgalamış görünüyor (web sitesinde dergi kapağının bir resmini görebilirsiniz), ancak asıl dergiyi nasıl ve nereden alabileceğiniz belli değil. A dev reklam sözde yeniden başlatma için de Çarşamba günü Times Meydanı’nda ödendi ve ayrıca Trump’ın görüntüsünü de içeriyordu.

Ho editör olarak görev yapıyor olsa bile, şu anda derginin yasal olarak kime ait olduğu tam olarak belli değil. Günlük Canavar raporlar Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’nin yaptığı bir araştırmaya göre, “Retrobrands USA adlı bir Florida şirketi, dergiyle ilgili tek mevcut “George” ticari markası gibi görünen şey için başvurdu.” Bununla birlikte, çıkış aynı zamanda “orijinalden geriye kalanlar” olduğunu da belirtiyor. George‘in varlıkları, satın alınan Hearst medya holdingine ait görünüyor. George2011’deki ana şirket,” bu yüzden burada kimin sorumlu olduğu tam olarak belli değil.

Gizmodo, daha fazla ayrıntı için Ho’ya ulaştı George ve yanıt verirse bu hikayeyi güncelleyecektir. Ayrıca dergiyle ilgili bir soruşturma için Hearst’e ulaştık.

genel-7