Valve’ın Steam Deck avuçiçi oyun bilgisayarının ne kadar esnek olabileceğinin bir başka hatırlatıcısı olarak, girişimci bir Redditor Playdate Simülatörünü aldı Steam Güvertelerinde koşmaktarafından Twitter’da paylaşıldığı gibi Valf tasarımcısı Lawrence Yang.

Playdate, eğer aşina değilseniz, Panic’in kranklı küçük sarı el bilgisayarıdır, ancak Steam Deck için uzun rezervasyon kuyruğuna benzer şekilde, Playdate ön siparişleri aylarca yedeklenir. Şu anda bir Playdate ön siparişi verirseniz, şu ana kadar gönderilmesi beklenmez. 2023. Halihazırda bir Steam Desteniz varsa ve Playdate’in eski tarz havasıyla uğraşmak istiyorsanız, bunu ücretsiz Playdate Simulator’ı yükleyerek yapmak mümkün gibi görünüyor.

Steam Deck’te çalışan simülatörün bir videosunu görebilirsiniz u/ncarson9’un Reddit gönderisinde. Steam Deck’in menülerinden simülatörü başlatırlar, bir oyuna giderler, onu açarlar ve birkaç saniye boyunca bir oyunda dolaşarak geçirirler. Zelda– orman gibi ve küçük bir kılıç sallıyor.

Steam Destesi ile ilgili diğer pek çok şey gibi, bunu kurmak da muhtemelen biraz zaman alır. kurcalama. Ancak 2022’nin son derece imrenilen el bilgisayarlarından birinin, bu sınırlı şekilde bile, 2022’nin son derece imrenilen el bilgisayarlarından birinde çalıştığını görmek eğlenceli. Bu elde tutulan bir resepsiyon mu?

genel-2