Owen Wilson, süper kahraman güç zırhında.

Bu bizimşaşkın yüz ne kadar eğlenceli Gizli Karargah görünüyor.
resim: olağanüstü

Batman’in bir oğlu olduğu kadar bir de Iron Man kostümü olduğunu ve onun bir oğlu olduğunu hayal edin. oğlu ve arkadaşları Yarasa Mağarası’nı keşfetti. genel kurulum budur Gizli Karargahyeni bir film geliyor olağanüstü+ 12 Ağustos’ta ve ilk fragman burada.

Yönetmenliğini Henry Joost ve Ariel Schulman (yakın zamanda Netflix filmi Proje Gücü ama belgeselle sahneye çıktı Kedi balığı), Gizli Karargah yıldızlar Owen Wilson (Loki) süper kahraman ve Walker Scobell olarak (Adam Projesi) oğlu olarak. Baba bir göreve gittiğinde, oğul “gizli karargahını” harika süper kahramanlarla dolu bulur ve ortalık karışır. İşte fragman.

Gizli Karargah | Resmi Fragman | olağanüstü+

Hadi demek. Modern bir şeye benziyor Casus çocuklar hariç eğer, yetişkinin casus olmak yerine süper kahraman zırhı vardı. Ayrıca yardımcı oyuncu kadrosu, Michael Peñ’dena (Karınca adam) ve Jesse Williams (Ormanda kabin) Keith L. Williams’a (İyi çocuklar) ve Momona Tamada (Bebek Bakıcıları Kulübü), dır-dir yıldız. Bu film çok eğlenceli görünüyor.

Fakat… sonra tüm bu coşku talihsiz bir gerçekliğe dönüşür. Gizli Karargah oldu aslında tiyatro yayını olacak. Şimdi, öyle değil. Paramount, geçtiğimiz yıl büyük filmlerinden hangisini ne olursa olsun sinemalarda tutacak paraya sahipti (Kayıp Şehir, Çığlık, Sonic The Hedgehog 2, Top Gun: Maverick) ve hangisinin akışa aktarılacağı (Coming 2 America, The Tomorrow War). O Gizli Karargah ikinci kategoriye giren nihai ürüne pek güven göstermez, mükemmel bir treyler mahvolur. Yine de, bunun kesinlikle süper kahramanca olan potansiyeline ulaşmasını umuyoruz.

Gizli Karargah 12 Ağustos’ta ABD ve Kanada’da Paramount+’da yayınlanacak. Paramount+’nın mevcut olduğu uluslararası bölgelerde bu yıl içinde çıkacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7