OnePlus 10 Ultra – şirketin söylentili amiral gemisi akıllı telefonu – tasarımı çevrimiçi olarak ortaya çıktı. OnePlus’ın birinci sınıf bir cihaz için Çin’in CNIPA patent otoritesine patent başvurusunda bulunduğu bildiriliyor. IT Home tarafından tespit edilen patent, aynı zamanda ahizenin birkaç çizimini de içeriyor. Çizimlerin, OnePlus 10 Pro’ya benzeyen arka kamera çıkıntı tasarımına sahip bir akıllı telefonu gösterdiği bildiriliyor. Ayrıca bir periskop kamera sporu yapıyor gibi görünüyor. Resimlerde ayrıca bir uyarı kaydırıcısı gösterilmektedir. Rapora göre bu, yaklaşan OnePlus 10 Ultra için bir patent olabilir.

OnePlus tarafından birinci sınıf bir cihaz için CNIPA’ya sunulduğu iddia edilen yeni bir patent başvurusu yapıldı. benekli IT Home tarafından, söylentili OnePlus 10 Ultra olabilir. OnePlus 10 Pro’ya benzeyen arka kamera çıkıntı tasarımına sahip bir el cihazına işaret eden çeşitli çizimler de tespit edildi. Bu yılın başlarında yayınlanan bir rapor, Eylül ayında dosyalanan iddia edilen patent çizimlerine dayanan spekülasyonlara dayanarak, yaklaşmakta olan akıllı telefonun bir periskop lens ile donatılacağını öne sürmüştü.

Raporda ayrıca dairesel lenslerin altındaki dikdörtgen kesimin telefonun periskop kamera ile donatılacağını gösterdiğine de dikkat çekiyor. Çizimler ayrıca, patent başvurusunun gerçekten de birinci sınıf bir telefon için olduğunun bir göstergesi olduğu söylenen bir uyarı kaydırıcısını da gösteriyordu.

Bu yılın başlarında, bir rapor, Eylül ayında dosyalanan iddia edilen patent çizimlerine dayanan spekülasyonlara dayanarak, yaklaşmakta olan akıllı telefonun bir periskop lense sahip olacağını öne sürmüştü.

Yaklaşan amiral gemisi akıllı telefonun da kamera modülü içinde ikincil bir ekrana sahip olduğu söylendi. Mayıs ayındaki başka bir rapor, OnePlus 10 Ultra’nın Snapdragon 8 Gen 1+ SoC tarafından desteklenebileceğini ve güncellenmiş kameralara sahip olabileceğini belirtti.


En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Gizli Karargah Fragmanı: Owen Wilson, Spy Kids-esque Süper Kahraman Filminde Demir Adam Gibi Zırh Sporlarını Yapıyor

Vivo T1x’in 20 Temmuz Hindistan Lansmanından Önce Snapdragon 680 SoC’yi Paketleyeceği Onaylandı

genel-8