The Legend of Zelda: Ocarina of Time PC limanı Ship of Harkinian, resmi olmayan limana yeni özellikler ekleyen yeni bir sürüm aldı.

Bu yılın Mayıs ayında, yerel Ocarina of Time Native PC Port’un piyasaya çıkışını ele aldık ve projenin arkasındaki ekibin lansmandan sonra bağlantı noktasına ek özellikler ekleyeceğini yazdık. İki ay hızlı ileri sar ve PC bağlantı noktasının ‘Rachael Alfa’ adlı yeni bir sürümü şimdi indirilebilir.

Nintendo’ya benzer bir şekilde, projenin arkasındaki ekip, yeni özellikleri detaylandıran özel bir Direct bölümü aracılığıyla yeni sürümün yayınlandığını duyurdu. Aşağıdan o yayını inceleyebilirsiniz.

Bu yeni sürümle birlikte gelen yeni eklemeler, bu klasiği 1998’de Nintendo’nun konsolunda olduğu gibi yeniden yaşamak isteyenler için özel bir Nintendo 64 modunu içeriyor. Ayrıca, ‘Rachael Alfa’ güncellemesi artık 250 fps’ye kadar kare hızları için destek sunuyor. ve bir öğe randomizer, çeşitli hile kodları ve oyun için bir kamera modu içerir. Ayrıca Ocarina of Time’ın PC’deki bu yeni sürümü Ship of Harkinian, artık Wii U ve Mac OS ile uyumlu. Bu yerel PC bağlantı noktası için oldukça güncelleme ve oyunun hayranları (veya sadece denemek isteyenler için) mutlaka indirilmelidir.

‘Harkinian Gemisi’nin resmi olmayan en son sürümü The Legend of Zelda: Ocarina of Time PC bağlantı noktası Discord üzerinden buradan indirilebilir. Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için, emin olun forumlarını ziyaret etmek.

Bu muhteşem yerel PC bağlantı noktasının yanı sıra, ‘Open Ocarina’ adı verilen resmi olmayan başka bir Ocarina of Time PC bağlantı noktası daha var – bu bağlantı noktası 60FPS’ye kadar kare hızlarını destekler.

İlk olarak 1998’de Nintendo 64 için piyasaya sürülen The Legend of Zelda: Ocarina of Time, şimdiye kadar yaratılmış en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.genel-17