Masaba Masaba 2. sezon fragmanı çıktı! Anne-kız ikilisi Masaba Gupta ve Neena Gupta, hayatlarından yola çıkarak kurgulanmış biyografik drama ile Netflix’e geri dönüyor. Dizi 29 Temmuz’da vizyona girecek. Bu sezonla birlikte ikilinin kişisel hayatlarını dengelemeye çalışırken kariyerlerini değiştirmeye çalıştıklarını göreceğiz. Fragman, Masaba’yı geçmişi geride bırakırken yeni bir başlangıç ​​umuduyla moda evinin markasını değiştirdiğini gösteriyor. Bu arada Neena, kariyerinin görkemli günlerini diriltmek için geçmişinden bir gösteriyi canlandırmaya çalışır.

Masaba Masaba 2. sezon, Masaba ve Neena’nın gerçek hayattaki anne-kız ikilisinin kendilerinin kurgusal versiyonlarını oynayacak. Fragman, Masaba’nın moda markası ‘House of Masaba’yı ‘House of Shaadi’ olarak nasıl yeniden markalaştırmaya karar verdiğini gösteriyor. Moda endüstrisinin ‘Kralı’ olmak için yola çıkan Masaba, kalp meseleleriyle de uğraşmak zorunda kalacak. Neil Bhoopalam’ın canlandırdığı Dhairya, yatırımcının potansiyel aşk ilgisine dönüşmesiyle geri dönüyor. Masaba’nın profesyonel hayatı, Armaan Khera tarafından canlandırılan bir müşteri olan Fateh de onunla flört etmeye başladığından, kişisel hayatına daha da karışıyor. “Her şeye sahip olabilir mi?” — gelişen bir kariyer ve istikrarlı bir aşk hayatı.

Bu arada Neena, Fusrat’ı yeniden başlatmaya karar verdi ve gösteri için bir baş aktör arıyor. Burada Ram Kapoor ile karşılaşıyor. Ancak ikisinin, Neena’nın rahatsız olduğu bir tür geçmişi var gibi görünüyor.

Masaba Masaba 2. Sezon, Sonam Nair tarafından yönetilir ve Viniyard Films bayrağı altında Ashvini Yardi tarafından üretilir. Bu sezonun kadrosunda ayrıca Rytasha Rathore, Kusha Kapila, Kareema Barry ve Barkha Singh yer alıyor. Netflix’te yayın tarihi 29 Temmuz olarak belirlendi. İkinci sezonun kaç bölüm olacağı belli değil. Bu arada, Masaba Masaba Sezon 1, 2020’de altı bölümle gösterildi.


Masaba Masaba 2. Sezon

İzle
Netflix

 • Yayın tarihi 29 Temmuz 2022
 • Oyuncu kadrosu

  Masaba Gupta, Neena Gupta, Neil Bhoopalam, Rytasha Rathore, Amariah Awantaye, Kusha Kapila, Kareema Barry, Barkha Singh, Ram Kapoor, Armaan Khera

 • Müdür

  Sonam Nair

 • Üretici

  Aşvini Yardi

 • Üretme

  Bağ Filmleri

 • sertifika 18+

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Sendit, Yolo, NGL: Anonim Sosyal Uygulamalar Bir Kez Daha Devralıyor, Ama Risksiz Değiller

İlgili Öyküler

 • Stranger Things 4 Cilt. 2, Better Call Saul 6 Bölüm 2 ve Daha Fazlası: Netflix'te Temmuz Web Dizisi, Hotstar, Prime Video
  Stranger Things 4 Cilt. 2, Better Call Saul 6 Bölüm 2 ve Daha Fazlası: Netflix’te Temmuz Web Dizisi, Hotstar, Prime Video

  1 Temmuz 2022

 • Masaba Masaba 2. Sezon Yayın Tarihi Netflix'te 29 Temmuz Olarak Belirlendi
  Masaba Masaba 2. Sezon Yayın Tarihi Netflix’te 29 Temmuz Olarak Belirlendi

  30 Haziran 2022

 • Netflix Temmuz 2022 Bültenleri: Jaadugar, The Grey Man, Stranger Things 4 Cilt 2 ve Daha Fazlası
  Netflix Temmuz 2022 Bültenleri: Jaadugar, The Grey Man, Stranger Things 4 Cilt 2 ve Daha Fazlası

  28 Haziran 2022

 • Masaba Masaba 2. Sezon Çıkış Seti Temmuz Ayı
  Masaba Masaba 2. Sezon Çıkış Seti Temmuz Ayı

  27 Haziran 2022

 • Netflix, Kota Factory, Jamtara, Mismatched, Masaba Masaba, Little Things, She for New Seasons'ı Yeniliyor
  Netflix, Kota Factory, Jamtara, Mismatched, Masaba Masaba, Little Things, She for New Seasons’ı Yeniliyor

  3 Mart 2021

genel-8