Ne bilmek istiyorsun

  • Halo Infinite kampanya kooperatif betası artık Xbox ve PC oyuncuları için yayında ve şimdi indirilebilir.
  • Beta, dört adede kadar oyuncunun Halo Infinite’in kampanyasını oynamasına, Banished’i devirmesine ve birlikte koleksiyonlar almasına izin veriyor.
  • Kampanyaya sahip olan veya Xbox Game Pass’e sahip tüm Xbox oyuncuları betaya erişebilir ve daha önce Halo Insider Programına kaydolmuş Steam oyuncuları da betaya erişebilmelidir.
  • Beta’nın 1 Ağustos’ta 10:00 PT / 13:00 ET’de sonuçlanması planlanıyor.

Halo Infinite geliştiricisi 343 Industries, oyunun kampanya kooperatif özelliği için beta testini canlı olarak yayınladı ve oyunculara, ağustos ayında bir noktada canlı oyunda mevcut olacak işbirlikçi çok oyunculu oyundan önce test etme fırsatı verdi. Beta, Halo Infinite kampanyasına sahip tüm Xbox oyuncuları tarafından kullanılabilir ve daha önce Halo Insider Programına kaydolan Steam’deki PC oyuncularının da erişimi olmalıdır.

Halo Infinite co-op beta sürümünde, siz ve üç arkadaşınız kampanyaya atlayabilir ve seviyeleri ve açık dünya konumlarını birlikte oynayabilirsiniz (Xbox ve PC arasında çapraz oyun tam olarak desteklenir). İşbirliği sırasında yapılan tüm ilerlemeler tüm oyuncular için kaydedilir ve bir kooperatif oturumu sırasında elde edilen tüm koleksiyonların kilidi de ateş takımındaki herkes için açılır. Co-op ayrıca, oyuncuların daha önce tamamlanmış görevleri oturum ortasında herhangi bir zamanda tekrar oynamasına olanak tanıyan Görev Tekrarı özelliğiyle de tamamen uyumludur ve hatta siz ve takım arkadaşlarınız isterseniz, herhangi bir zamanda kaydedilen iki devam eden göreve sahip olabilirsiniz. arasında geçiş yapın. İlerleme ve kaydedilen kontrol noktaları olumsuzluk bununla birlikte, Halo Infinite kampanyasının beta sürümünden perakende sürümüne geçiş yapın.

Halo Sonsuz işbirliği.

(İmaj kredisi: Xbox Oyun Stüdyoları)

İşbirliği sırasında dost ateşinin etkinleştirildiğini, bu nedenle herkesin patlayıcılarına dikkat etmesi gerektiğini unutmayın. Ek olarak, oyuncular müttefiklerinden 1000 fitten fazla uzaklaşmaya cesaret edemezler, aksi takdirde “AWOL’a gitmek” için öldürülürler.genel-20