Güz Beyler PlayStation Plus’ta ücretsiz olarak lansmanı yaparak kendisini başarıya hazırladı, ancak tepki, geliştirici Mediatonic’in beklediğinden çok daha büyük oldu, özellikle de oyunun tüm konsollarda ücretsiz olarak oynanabilmesiyle. Hem konsolda hem de PC’de en çok oynanan oyunlardan biri olmasının yanı sıra Twitch’te en çok izlenen oyunlardan biri olarak, Güz Beyler gerçek bir viral hit.

İlk olarak, Güz Beyler platformlar arası destek olmadan PS4 ve PC ile sınırlıydı. Neyse ki Mediatonic, tüm modern platformlara gelmesiyle birlikte çapraz oyuna hitap etti. İşte bildiğimiz her şey Güz Beyler çapraz platform desteği, çapraz kaydetme ve bölünmüş ekran çok oyunculu.

Daha fazla gör

Fall Guys çapraz platform mu?

evet, Güz Beyler artık Epic Games mağazası aracılığıyla PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC için tam platformlar arası desteğe sahip. Oynaması ücretsiz olan Epic Games hesabınızı bağladığınız sürece, hangi sistemde olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Çapraz kaydetme ve çapraz ilerleme

Çapraz ilerleme uzun süredir üzerinde çalışıyordu ama sonunda geldi. şimdi Güz Beyler tek bir Epic Games hesabı kullanır, bu hesap kullandığınız platforma bağlı olduğu sürece, tüm ilerlemeniz, kozmetikleriniz, seviyeniz ve diğer her şey sizi bir sistemden diğerine sorunsuz bir şekilde takip edecektir. Hangi platformda oynuyor olursanız olun, en sevdiğiniz görünümün mevcut olmaması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Peki ya bölünmüş ekran?

Parlak altın şişme engelli parkur.

süre Güz Beyler etraftaki en iyi yüz yüze parti oyunlarından biri olurdu, şu anda bölünmüş ekran çok oyunculu modunu desteklemiyor. Bölünmüş ekran yolda kullanılabilir hale gelirse, Güz Beyler Mario Party veya Jackbox Games serisine benzer şekilde tüm zamanların en iyi parti oyunları olabilir.

Ancak, oyunun ücretsiz olması ve tam çapraz oyun desteğine sahip her konsolda olması sayesinde, oyunun ne kadar erişilebilir olduğu düşünüldüğünde o kadar da serseri değil. Aynı anda oynayamasanız bile, Güz Beyler arkadaşlarla oynamak harika çünkü herkesin bir amigo kıza ihtiyacı var!


genel-19