Yayıncı 505 Games’in ana şirketi Digital Bros Group, HOOK’un oluşturulmasıyla yayıncılık şubesini genişleteceğini duyurdu. HOOK, endüstri gazileri tarafından yönetilen yeni bir alt bölümdür ve bağımsız oyunlara odaklanacaktır.

HOOK, Digital Bros’un Milano’daki merkez ofisinde yerleşiktir ve 20 yılı aşkın deneyime sahip çok çeşitli endüstri gazilerinden oluşur. Bu gaziler, bu deneyimi güçlü vizyonlara sahip yetenekli bağımsız geliştiricilere odaklanmak ve oyunlarını küresel olarak yayınlamalarına ve pazarlamalarına yardımcı olmak için kullanacak. HOOK, finansmana, geliştirme desteğine, yerelleştirmeye, pazarlamaya vb. ihtiyaç duyan geliştiriciler için çok yönlü bir çözüm sunar.

HOOK’un şu anki oyunları arasında Kingdom of the DEAD, Madshot ve Unholy ve diğer duyurulmamış projeler yer alıyor. Bu duyuru, Supernova Games Studios, DR Studios ve Avant Garden dahil olmak üzere Digital Bros’un en son satın almalarıyla birlikte, küresel yayıncılık kapasitesini yalnızca 505 Oyunun ötesinde güçlendirmesine olanak tanıyor. HOOK hakkında daha fazla bilgi için şu adrese gidin: resmi internet sitesi.oyun-6