Kaynak, Rus Evolute elektrikli araçlarının nereden ve ne zaman satın alınabileceğinin ayrıntılarını yayınladı. Başlangıçta, bayilikler oldukça açık olan Rusya’nın en büyük şehirlerinde açılacak.


Evolute i-PRO

“Evolute elektrikli araç satışlarının başlaması 2022 sonbaharında planlanıyor. Bunları Moskova, St. Petersburg, Nizhny Novgorod, Krasnodar, Sochi ve diğer şehirlerden satın alabilirsiniz. Şu anda bayi ağı oluşturuluyor. Evolute’un varlığının coğrafyası yavaş yavaş genişleyecek”, – Evolute’de bildirildi. Şirket, teknik ve garanti hizmetinin de resmi Evolute bayileri tarafından gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

Aynı zamanda, yeni markanın yaklaşık bir prömiyer takvimi biliniyordu. İlk aşamada müşterilere sadece bir model sunulacak. Ekim ayında ikinci, Kasım ayında üçüncüsü eklenecek. Daha sonra hat beş araca genişletilecek.

Büyük indirim sözü verilen yerli Evolute elektrikli araçlarının nerede ve ne zaman alınabileceği belli oldu.
En üst geçit Evolute Free’nin üretiminin bu yıl başlaması pek olası değil

Evolute’un bir Rus ürünü olarak sunulmasına rağmen, aslında sadece yeniden adlandırılan Çin Dongfeng arabaları olacak. Üç Evolute modeli hakkında ayrıntılı olarak konuştuk – bir sedan, bir minivan ve bir geçit. Muhtemelen bu yıl satışa çıkarlar.

Evolute, Lipetsk’teki Motorinvest fabrikasında toplanacak. Elektrikli araçları %35 indirimle (ancak 925 bin rubleyi geçmeyecek şekilde) satın almak mümkün olacak.genel-22