Özellikle en iyi grafik kartına sahip bir şey arıyorsanız, oyun dizüstü bilgisayar özellikleriyle bir denge kurmak kolay değildir. Bununla birlikte, taşınabilir güç santrali fırsatları zaman zaman ortaya çıkıyor ve şu anda bir RTX 3070 GPU ve 4K OLED ekran ile donatılmış Gigabyte Aero 15’ten 600 $ kazanabilirsiniz.

Amazon ABD’de Gigabyte’ın Aero 15’i oyun dizüstü bilgisayarı %30 indirim sayesinde 1.999$’dan 1.399$’a düştü. Bu fiyat noktasındaki çoğu seçenek 1080p panel ile gelirken, AERO 15’in OLED ekranı piyasadaki en iyi oyun monitörleriyle bile rekabet edecek. RTX 3070 GPU’su ayrıca en son oyunlarda fps’yi artırmanıza ve ışın izleme ve Nvidia DLSS gibi özelliklerden yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

Gigabyte’ın RTX ile çalışan taşınabilir teçhizatı aynı zamanda bir Intel Core i7-11800H CPU, 1 TB SSD ve 16 GB RAM içerir, bu da hareket halindeki bir oyun bilgisayarı ve masaüstü yedeği olarak hizmet edebileceği anlamına gelir.

Spesifikasyonlar bir yana, RGB klavyesi ve şık kasası kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olduğu için Aero da biraz daha çekici.

Ne yazık ki, RTX 3070 modeli Amazon İngiltere’de mevcut değil, ancak biraz daha çekici bir şey arıyorsanız, RTX 3080 sürümünde %26 tasarruf edebilirsiniz.

kaydolursanız Amazon Başbakanı, ertesi gün teslimat sayesinde bu ortalama RTX 3070 makinesini en kısa sürede kapınıza getirebileceksiniz. Yeni başlayanlar ücretsiz bir deneme paketi bile alabilirler, böylece Gigabyte’ın etkileyici 4K OLED dizüstü bilgisayarını elde etmek için daha fazla kuruşa ayrılmak zorunda kalmazsınız.oyun-2