Elden Ring ile tamamen işiniz bittiyse ve Dark Souls benzeri yeni bir deneyimin peşindeyseniz, ancak yine de umutsuzca Bloodborne PC sürümünü umuyorsanız, Team 17 sizi korumuş olabilir – ve Thymesia çıkış tarihi ertelenirken, veba- Bloodborne’a baskın yapmak hala Ağustos’ta geliyor.

Yıllar boyunca, From Software’in PS4’e özel klasiği Bloodborne’un bir PC sürümü alacağı hakkında birçok söylenti vardı, ancak şu an itibariyle, Spider-Man ve The Last of Us Part 1 gibi özel oyunlara rağmen, gerçekleşmiş gibi görünmüyor. yolda olmaları.

Bu nedenle, Bloodborne’un eksik tahtını alacak iyi bir oyun için PC pazarında bir boşluk var. Nacon’un Steelrising’i Eylül’de çıkıyor, ancak ilk önce Team 17’nin Thymesia’sı – oyuncuların savaşta silah olarak kullanabilecekleri, gri, çarpık, Viktorya tarzı bir dünyada bir veba tarafından yaralanmış Souls benzeri bir set.

Thymesia çıkış tarihi nedir?

Thymesia, bir haftalık kısa bir gecikmenin ardından 18 Ağustos’ta piyasaya çıkacak.

Thymesia ve Bloodborne arasındaki ana göze çarpan farklar, muharebe sırasında rakipleri olumsuz yönde etkilemek için veba yaymanın kullanılması ve bir dayanıklılık ölçerin olmaması gibi görünüyor. Elden Ring de dahil olmak üzere From Software oyunlarının bir elyafı, dayanıklılığa sahip olmamak, Thymesia’nın biraz daha savaş ve kombo odaklı olduğu anlamına gelir. Elden Ring’i bitirmiş ve Souls benzeri yeni bir meydan okuma arayan ilgilenen oyuncular, Ağustos ayında alabilirler.

Elden Ring’den sonraki From Software oyunu yeni bir Armored Core oyunu gibi görünüyor, bu yüzden bir limanı bırakın, Bloodborne 2’yi henüz beklemeyin. Yine de PC’ye gelen bir Bloodborne kart yarışçısı var ve hayır, şaka yapmıyoruz.oyun-2