2’si 1 arada dizüstü bilgisayar fırsatlarından elde edebileceğiniz çok yönlülüğün peşindeyseniz, Best Buy’ın Microsoft Surface Pro 8 teklifine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz. fiyatını orijinal fiyatı olan 1.250$’dan sadece 900$’a indiren indirim. Bir tablete ve bir dizüstü bilgisayara ihtiyacı olan alışveriş yapanlar, buradan tek bir satın alma ile her ikisini de alabilirler.

Tablet fırsatları ve dizüstü bilgisayar fırsatları arasında karar veremiyor musunuz? Digital Trends’in en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarları arasında en iyi seçim olan Microsoft Surface Pro 8 ile her iki dünyanın da en iyisini elde edin. 13 inç PixelSense Flow dokunmatik ekrana sahip bir tabletten, destek ayağını açıp, cihazı satın aldığınızda gelen ve kullanılmadığında ekran için koruma görevi gören Surface Pro Type Cover’ı takarak bir dizüstü bilgisayara dönüşür. Ekran, Surface Pro serisinin imzası olan 3:2 en boy oranıyla 2880 x 1920 çözünürlüğe ve ayrıca akıcı animasyonlar ve akıcı kaydırma sağlayan 120 Hz yenileme hızına sahiptir.

Microsoft Surface Pro 8 sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir makinenin güç merkezidir. Dizüstü bilgisayar satın alma kılavuzumuza göre, çoğu kullanıcı için tatlı nokta olan Intel Core i5 işlemci ve 8 GB RAM ile donatılmıştır. Microsoft ayrıca, pilini daha hızlı dolduran hızlı şarj özelliğiyle tek şarjla 16 saate kadar pil ömrü vaat ediyor. Surface Pro 8 ve iPad Pro arasındaki karşılaştırma, Microsoft’un öncekilere kıyasla en son Surface Pro cihazındaki geliştirmeleri, özellikle önceden yüklenmiş olarak gelen Windows 11 tarafından nasıl en üst düzeye çıkarıldığı konusunda, onu şimdiye kadarki en iyi cihaz haline getirdiğinden, aramaya çok yakın. 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarın 128 GB SSD’si.

Best Buy’ın Surface Pro fırsatları, dizideki en yeni cihazın fiyatını şimdiden düşürdü ve Microsoft Surface Pro 8’i orijinal fiyatı olan 1.250$’a 350$’lık bir indirimden sonra 900$’a daha uygun hale getirdi. Yine de fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, satın alma işleminizi tamamlamak için acele etmelisiniz, çünkü teklifin ne zaman sona ereceğine dair bir bilgi yok. Microsoft Surface Pro 8’i sepetinize ekleyin ve bu 2’si 1 arada dizüstü bilgisayardaki özel teklifin tadını çıkarmak için şimdi göz atın.


genel-19