Kriptonun gelecekteki önemine inanıyorsanız, birkaç yıl gerçek bir fark yaratır mı?

kripto piyasaları her tarafı kırmızı olabilir, ancak bu pek çok risk sermayedarını alana yatırım yapmaktan alıkoymaz.

Kripto endüstrisindeki değerlemeler geri çekiliyor ve sektör daha yatırımcı dostu hale geldi. Birçok VC, bu dönemi büyük bir fırsat olarak görüyor ve ayı piyasası sırasında potansiyeli en üst düzeye çıkarmak için kripto yatırım stratejilerini değiştiriyor. Bu potansiyel anlaşmayı güçlendiren Multicoin Capital’in 430 milyon dolarlık girişim fonu, bugüne kadarki üçüncü ve en büyük fonu ve Protagonist’in erken aşamadaki kripto şirketlerine odaklanan 100 milyon dolarlık fonu da dahil olmak üzere bu hafta bir dizi büyük kripto odaklı fon başlatıldı.

TechCrunch’a konuşan kripto odaklı şirket Reciprocal Ventures’ın ortağı Craig Burel, geleneksel teknoloji dünyası gibi kriptonun da döngüler halinde çalıştığını söyledi. “Patlama zamanlarında, dışarıda ya da uç noktalarda olan yeni kullanım örnekleriyle çılgın deneysel uygulamalar elde edersiniz ve bunların çoğu kırılır ya da dağılır ve düzleşir.”

Ama ayı piyasalarında?

“Altyapı, bu uygulamaları tekrar ayakta tutacak şekilde inşa ediliyor, ancak başarılı bir şekilde. Ayı piyasaları sırasında odaklanmaya ve eğilmeye meyilli olduğumuz yer burası, ”diye ekledi Burel.genel-24