Tecno Spark 9, şirket tarafından 18 Temmuz’da Hindistan pazarı için tanıtılacak. Tecno Mobile, Tecno Spark 9’un Rs altındaki ilk akıllı telefon olduğunu iddia ediyor. 10.000 segment, 11 GB’a kadar RAM sunar. Yaklaşan akıllı telefon, 5 GB’a kadar genişletilebilir sanal RAM ile birlikte 6 GB fiziksel RAM paketler. Ayrıca 128 GB yerleşik depolama alanına sahiptir. Bu giriş seviyesi ahize alt R’leri hedefleyecektir. 10.000 segment. Bu fiyat noktasında diğer telefonların yanı sıra Redmi 9 Activ, Realme Narzo 50i, Oppo A15s ile rekabet etmesi gerekecek.

Tecno Spark 9 fiyatı, Hindistan’da bulunabilirlik

Tecno Mobile bir paylaştı cıvıldamak Cuma günü Tecno Spark 9’un 18 Temmuz’da Hindistan’da piyasaya sürüleceğini duyurdu. Rs altında fiyatlandırılacak. 10.000. A mikro site Amazon’da ayrıca bu akıllı telefonun Infinity Black ve Sky Mirror renklerinde geleceğini onayladı.

Tecno Spark 9 teknik özellikleri

Tecno Spark 9, daha önce bildirildiği gibi, 90Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç HD+ ekran sunacak. Kaputun altında, Tecno Spark 9, sekiz çekirdekli bir MediaTek Helio G37 SoC’yi paketliyor. 11GB RAM (6GB fiziksel RAM + 5GB sanal RAM) ve 128GB dahili depolamaya sahiptir. Akıllı telefon, uzun ömürlü bir 5.000 mAh pil barındırıyor ve kutudan Android 12’yi başlatıyor.

Akıllı telefonun kamera özellikleri henüz açıklanmadı. Ancak tasarım görüntüleri, Tecno Spark 9’un arkasında kare bir kamera modülüne sahip olduğunu gösteriyor. Bu modül, bir pervane kamerası, bir LED flaş ve bir parmak izi sensörü ile birlikte çift kamera kurulumuna sahiptir. Ayrıca ön kısımda selfie için su damlası tarzında bir çentik bulunuyor.

Son zamanlarda, şirket Hindistan’da Tecno Camon 19 ve Camon 19 Neo’yu piyasaya sürdü.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

genel-8