Son zamanlarda bir araba tutkunu TikTok’a gitti ve Miata’sını Nintendo Wii aksesuarlarını kullanarak modifiye etti. “Ttptng” olarak da bilinen TikTok kullanıcısı Tyler Atkin, son üç haftadır Miata’larını modifiye etme konusundaki ilerlemelerini belgeliyor ve izleyicilerden öneriler alıyor.

Açık 24 Haziran, Ttptng, arabalarındaki direksiyon simidini Wii Remote’un takılı olduğu bir Wii Mario Kart direksiyon simidi ile değiştirdikleri ilk videolarını yayınladı. Ertesi gün, Mario Kart direksiyonunu kullanarak Miata’larını sürerken başka bir video yüklediler ve “Bu korkunç bir deneyimdi” dediler. Ancak bu korkunç deneyime rağmen, bu onları arabalarına daha fazla Wii aksesuarı eklemekten alıkoymadı.

sonra 29 Haziran, vites kolunu bir Wii Nunchuk ile değiştirerek başka bir değişiklik yapıldı. Bazı aletler ve süper yapıştırıcı yardımıyla Nunchuk’u kurdular ve onu uygun bir vites kolu olarak kullandılar.

Hızlı ileri 4 Temmuz, ve Miata artık yeni bir videoda “Wiiata” olarak anılıyor. Aynı videoda, arabanın genel temasına uyması için paspasları Wii Fit yoga matlarıyla değiştirdiklerini görüyoruz. Ayrıca, tekrar yayınladılar 6 Temmuz, bu sefer acil durum fren kolunu nasıl bir Wii beyzbol sopasıyla değiştirdiklerini göstermek için. Videonun sonunda, radyolarını bir Wii konsolu ile değiştirmekten bahsediyorlar.

Ondan sonra mesaj attılar video serisi Bunların çoğu, bağlı tüm kabloların yanında orijinal araba radyosunu çıkarıyor. Daha sonra Wii konsolunu radyo olarak kullanmak için Wiiata’nın nasıl düzgün bir şekilde kablolanması gerektiğini açıklıyorlar ve ayrıca Wii’yi arabanın içine nasıl yerleştirdiklerini de gösteriyorlar. Bir video ayrıca bir surround ses sistemini nasıl 3D olarak bastıklarını ve “arabanın dışında çalabilmeleri” için sensör çubuğunu nereye yerleştireceklerini bulmaya çalıştıklarını da açıklıyor.

Aksesuarları kullanarak arabalarını değiştirmelerini izlemek oldukça eğlenceli ve kumandadaki Wii düğmelerinin basıldığında arabanın hareketini etkilediğini fark ettiğinizde daha da etkileyici. Şu anda, yükledikleri tek şey bu TikTok. Ancak tüm süreci kendi hesaplarında kendiniz izleyebilirsiniz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1