Jackery ile birlikte “Yaz, Güneş, İşte böyle çalışır!” sloganı altında. üç adet solar jeneratör 500 hediye ediyoruz! Paket, toplam 518 watt saat kapasiteli bir PowerStation ve 100 watt çıkışlı bir güneş panelinden oluşur. Kazanç başına yaklaşık 950 Euro’luk bir ürün değeri sizi bekliyor – kazanmak için yapmanız gerekenleri aşağıda okuyabilirsiniz!

Açık hava hayranları, kampçılar veya geniş bir bahçeye sahip NextPit okuyucuları, Jackery’nin 500 güneş enerjisi jeneratörü hakkındaki test raporumuzu kesinlikle dikkatlice okudular. Testimizden birkaç hafta sonra, Jackery üreticisine bir güneş paneli de dahil olmak üzere yüksek kaliteli üç PowerStation’ı veriyoruz.

Jackery Tanıtım Yazısı 01

Jackery dünya çapında 1,5 milyondan fazla cihaz sattı. / © Jackery

Güneş jeneratörü 500 adındaki 500, 500 watt’lık sürekli çıkışı ifade eder. Bununla birlikte, testte, bir süreliğine daha fazla açlık çeken güç avcılarını da çalıştırabildik. PowerStation’ın dayanıklılığı 518 watt saat ile devam ediyor ve bulutlu bir Mayıs gününde bile birlikte verilen güneş panelini kullanarak PowerStation’ı 9,5 saatin hemen altında şarj edebildik.

Jackery'nin güneş panellerini gösteren bir diyagram.

Jackery’de güneş paneli bu şekilde çalışıyor. / © Jackery

Jackery’den 3 Solar Jeneratör 500’den 1’ini bu şekilde kazanırsınız

Jackery PowerStation ile ilgileniyor musunuz? Ardından, her biri 945,99 Euro değerinde üç Solargenerator 500’den birini kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için, bu paragrafın hemen altındaki aşağıdaki iki soruyu cevaplayın ve cevaplarınızı yorumlarda bize yazın. Daha sonra üç kazanan seçeceğiz ve her birine birer kopya göndereceğiz. Nakliye masrafları elbette sizin sorumluluğunuzda değildir.

  1. Solar jeneratör 500 elektrikli cihazlar için kaç çıkış (!) sunuyor?
  2. Solar jeneratör 500 için amacınız nedir?

Elbette sorularımızın yanıtlarını kendiniz hesaplamak veya araştırmak zorunda değilsiniz. Cevapları Jackery güneş jeneratörü 500 ile ilgili test raporumuzda bulacaksınız. Ancak, son soruyu bireysel olarak cevaplamanız gerekiyor ve bu yaratıcılık gerektiriyor. Jackery ana sayfasına giderek kazanma şansınızı biraz artırabilirsiniz. Orada sadece güneş enerjisi ile yazın tadını nasıl çıkaracağınızı öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda katılabileceğiniz bir yarışma daha var.

Amazon’da Jackery ürünlerinde %20’ye varan indirim

Ayrıca Prime Day’den sonra Jackery online mağazasındaki büyük indirimlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. İçinde maksimum yüzde 20 var, tüm fırsatları bulacaksınız Amazon’daki Jackery mağazasında.

Lütfen bu promosyon için bizim Katılım Koşulları geçerlidir ve NextPit GmbH çalışanları bu yarışmanın dışında tutulur.genel-27