Bu Samsung akıllı saat için güncelleme, çift SIM desteği, daha fazla özellik ekler

Güney Koreli teknoloji devi SAMSUNG yeni bir güncelleme duyurdu—One kullanıcı arayüzü izle 4.5—yakında galaksi izle cihazlar, daha eksiksiz bir saat deneyimi getiriyor.

Şirket, en son sürümünün üzerine olduğunu söyledi. OS Powered Wear Samsung tarafından (çalışıyor Giymek OS 3.5), yeni One UI Watch 4.5 sürümü, daha eksiksiz bir yazma deneyimi, arama yapmak için daha kolay bir yol ve bir dizi yeni sezgisel erişilebilirlik özelliği ekler.

Şirket yaptığı açıklamada, “Saatle arayüz oluşturmayı kolaylaştırmak için One UI Watch4.5, ekrana tam yazma deneyimi ekliyor” dedi.

“İster arama yapıyor, ister mesajlara ve e-postalara yanıt veriyor olun, dikte ve el yazısına ek olarak yazmak için Kaydırmalı yeni tam QWERTY klavyeden yararlanarak saatinizden iletişim kurmayı her zamankinden daha kolay hale getirebilirsiniz” diye ekledi.

One UI Watch 4.5 ile kullanıcılar tercih edilen bir SIM Galaxy akıllı telefonlarında ve otomatik olarak Galaxy Watch’larında senkronize etmelerini sağlayın. Okunması kolay bir arayüz her zaman Saatte hangi SIM’in kullanıldığını gösterir.

Telefonda SIM ayarı “Her zaman sor” olarak ayarlanmışsa, kullanıcılar Galaxy Watch’larından hangi SIM’i kullanmak istediklerini seçebilirler.

One UI Watch 4.5 güncellemesi, kullanıcıların eksiksiz Galaxy Watch deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlayan kullanışlı erişilebilirlik özellikleri de içeriyor.

Renkleri ayırt etmekte zorlanan kullanıcılar, ekranı tercih ettikleri renk tonuna ayarlayabilecek ve yazı tiplerinin daha kolay okunmasını sağlamak için kontrastı artırabilecekler.

Görsel yardım için diğer özellikler, azaltılmış şeffaflık ve bulanıklık efektlerinin yanı sıra animasyonların kaldırılmasını içerir. Ek olarak, işitme güçlüğü çekenler için işitsel yardım, kullanıcıların bağlı Bluetooth kulaklıkları için sol ve sağ ses çıkışından gelen sesi dengelemelerine olanak tanır.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9