Blizzard, bir zamanlar popüler olan MOBA’sı Heroes of the Storm’un yeni içerik almayacağını onayladı – ancak bu, HoTS oyuncularının onu kurtarmaya çalışmasını engellemedi.

Kağıt üzerinde Heroes of the Storm, Blizzard’ın genişleyen sanal evrenlerini bir araya getirmenin mükemmel bir yolu gibi görünse de, oyun kendini dünyanın en iyi MOBA’larından biri olarak kabul etmedi, League of Legends veya Dota 2 ve hızla karanlığa düşüyor.

Güncellemeler arasındaki bekleme süresi katlanarak arttıkça, çoğu geliştiricilerin HoTS kitabına sonsuza kadar yaklaştıklarını varsaydılar – ve haklıydılar. Kendilerinde duyurmak 8 Temmuz blogu Resmi olarak sona ermişse oyunun yaşam döngüsü “eklenecek yeni satın alma içeriği için herhangi bir plan yok”.

Hayranlar, Blizzard’ın duyurusuna hemen hayıflanırken, artısı, sunucuların aktif kalması ve oyuncuların her zaman geri dönebilmelerini sağlamak için hata düzeltmelerinin uygulanmasıdır. Yeni içeriğe olan açlığı gidermek için bir oyuncu, geliştiricilerin Oyunu canlı tutmak için eski olayları tekrar yayınlayın ve onları emekliye ayırın.

“Yeni bir şey almadığımıza göre, geri dönüştürülmüş kavgalar ve etkinlik görevleri (oyuncaklar gibi) alabilir miyiz lütfen?” onlar sormak. “HoTS’un sahip olduğu destansı eski kavgaların çoğunu izledim ve ilk kez oynamayı çok isterim… Kodları zaten var (sanırım), bu yüzden bizim için rotasyona sokmak onlar için çok zor olmaz ”

Yeni bir şey almadığımıza göre, geri dönüştürülmüş şamatalar ve etkinlik görevleri (oyuncaklar gibi) alabilir miyiz lütfen? itibaren fırtınanın kahramanları

Bir yanıtta “Önceki olayları yeniden kullanmak iyi bir fikirdir” yazıyor. Eski oyuncular için nostaljik ve yeni oyuncular için yeni bir içerik gibi hissedecek.”

Bir diğeri Blizzard’ı “‘Perili Mayınlar’ haritasını” “rotasyonda değil, ancak özel oyunlarda mevcut” olarak diriltmeye çağırıyor.

Heroes of the Storm’da perdeler kapanırken ve fırtına yumuşadıkça, birçok oyuncu için bir dönemin sonu geliyor. Umarım Blizzard, MOBA’larına biraz taze (ancak tanıdık) hava solumak için eski içeriği yeniden eklemeye karar verir, ancak bunu yalnızca zaman gösterecek.oyun-2