Genshin Impact’in yeni Teyvat Chapter Interlude teaser’ı Snezhnaya’da açılıyor, Fatui’lerin çoğu düşmüş Signora’nın yasını tutmak için toplandı. Bu, Fatui Harbringer’ların neredeyse tamamının tek bir yerde toplandığını resmen ilk kez görüyoruz ve bu aslında bir kötü adam buluşması.

Seslendirme, organizasyonun Gnosis’i Archons’tan çalma konusunda hala çok ciddi olduğunu ima ediyor. Fatui’nin tam olarak neyi başarmaya çalıştığına dair çok fazla yiyecek bırakan bir karakter, “Tanrılardan yetki alacağız” diyor.

Fatui’nin motivasyonları, Tsarita’nın başarmayı umduğu şeylerin yanı sıra şimdiye kadar çoğunlukla gizlilik içinde gizlendi, bu nedenle bu, gelecekteki güncellemelerde organizasyonun nelere sahip olduğunu daha fazla göreceğimize dair bir ipucu olabilir. Fragman ayrıca cenazeye katılmayan Scaramouche’nin neler yaptığına da değiniyor. İlahi Bakış’ı fethetmeye çalışıyor ve hala Raiden Shogun’un Gnosis’ini elde etme görevinde.

Sonunda, Sumeru’dan yeni bir karakter olan Collei, yanan büyük bir ağaçla ilgili bir rüya görür – Dottore’nin “küfürde küçük bir deney” dediği bir olay.

Genshin Impact’in 2.8 güncellemesi 13 Temmuz Çarşamba günü düşüyor. 2.8 Genshin Darbe fragmanı güncellemenin yaz temalı olduğunu ve geçen yazdan kalma adaların da geri döneceğini, ancak yeni bir hikaye ve ana oyuncu kadrosuyla gösteriyor. Kazuha ve yeni bir karakter olan Heizou da güncellemenin bir parçası olacak.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1