Bugünden beri Prime Day sayesinde çeşitli akıllı telefonlarda çok tasarruf edebilirsiniz. Hala eksik olan uygun bir tarife! Mobilcom-Debitel ile şu anda Telekom şebekesinde ilginç bir cep telefonu tarifesi gerçekleştirebilirsiniz. 14 GB veri hacmi elde edersiniz ve ayda sadece 9,99 Euro ödersiniz. Tüm bilgileri bu tarife kontrolünde bulabilirsiniz.

Örneğin, çok sayıda Prime Day teklifinden birini kaptıysanız ve Samsung Galaxy S21 FE veya Xiaomi Poco F3’ü en iyi fiyatla güvence altına aldıysanız, o zaman hala doğru cep telefonu tarifesini kaçırıyor olabilirsiniz. Mobilcom-Debitel’de tam olarak bunu bulabilirsiniz.

Teklif, çok iyi Telekom ağında bir Allnet sabit ücreti ve 14 gigabayt veri hacmini içeriyor. Normalde, böyle bir tarife size ayda 34,99 Euro’ya mal olur, ancak sağlayıcı Mobilcom-Debitel olduğundan, ayda sadece 9,99 Euro ödersiniz. Bağlantı ücreti olmaması, anlaşmayı özellikle kazançlı kılıyor. Böylece herhangi bir ekstra maliyet hakkında endişelenmenize gerek yok.

Mobilcom-Debitel tarifesi buna değer mi?

Tarifeye karar verirseniz, 24 ay boyunca kendinizi sağlayıcıya bağlarsınız. Dönem boyunca, fiyat 9,99 Euro’da kalıyor. Dönem başında, sağlayıcı hesabınızdan 39,99 Euro bağlantı ücreti keser, ancak Mobilcom-Debitel’e SMS gönderirseniz, bu tutar size iade edilir. Tüm Alman ağları için sabit tarifeye ek olarak, tarifenin kendisi ayrıca bir AB dolaşım sabit ücretini de içerir. Fiziksel bir SIM’den de kaçınmak istiyorsanız, bir eSIM sipariş edebilirsiniz.

Bir bakışta Telekom Allnet Flat

karakteristik Telekom Allnet sabit ücreti
veri hacmi 14 GB
Bant genişliği Maksimum 25 Mbit/sn
Allnet Daire? Evet
5G?
asgari süre 24 ay
bağlantı ücreti
Aylık maaş 9,99 euro
toplam tutar 239,76 euro
Teklif etmek!

Tablodan da görebileceğiniz gibi, asgari süre dolduktan sonra Telekom şebekesinde bir tarife için sadece 239,76 euro ödüyorsunuz. Ne yazık ki, bazı tavizler vermeniz de gerekiyor. Yani 5G’ye erişiminiz yok ve indirme sırasında maksimum 25 MBit/s’lik bant genişliği oldukça zayıf. Ayrıca, dünyanın en ünlü macenta ağındasınız, ancak sağlayıcınızın adı Mobilcom-Debitel. Sonuç olarak, performansta hafif dalgalanmalar fark etmeniz oldukça olasıdır.

Buna aldırmazsanız, anlaşma gerçekten çok iyi. 14 GB’lık veri hacmi günlük kullanım için kesinlikle yeterli ve tarifenin küçük eksiklikleri bile oldukça yönetilebilir. Köln veya Berlin gibi büyük şehirlerde bile 5G çok yaygın değil ve 25 MBit/s ile en sevdiğiniz dizileri sorunsuz bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bu sizin için doğru Prime Day tarifesi mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27