Yine de BMW, iki yıl önce duyurulan ve araç sahiplerine abonelik yoluyla bir dizi işlev ve teknolojinin sunulduğu bir hizmeti hayata geçirdi. Özellikle, şirket bu şekilde ısıtmalı koltuklar sunuyor.Kaynaklar, özelliğin Güney Kore’de kullanıma sunulduğunu, ancak görünüşe göre bir süre önce diğer bazı pazarlarda başlatıldığını belirtiyor. Aynı zamanda, BMW’nin kendisi böyle bir hizmetin lansmanının reklamını yapmak için acele etmiyor ve gazetecilerden gelen ilgili soruyu doğrudan cevaplayamadı. En azından ABD’de bu hizmet henüz mevcut değil.

Bu nedenle, ısıtmalı koltuklara geri dönersek, bu abonelik seçeneğinin maliyeti aylık 18 ABD dolarıdır. Ayrıca 180$’a bir yıllık abonelik veya 300$’a üç yıllık abonelik satın alabilirsiniz. Doğru, ikinci durumda, bu özelliği kalıcı olarak 415 $ karşılığında kullanmak daha kolaydır.

Abonelik ile ısıtmalı koltuklar ve direksiyon simidi.  BMW hala bazı ülkelerde böyle bir hizmeti tanıttı

Ayrıca bir abonelik temelinde, BMW zaten ayda 10 dolara ısıtmalı bir direksiyon simidi sunuyor. Buna ek olarak, BMW abonelikle değil, ancak bir araba satın aldıktan sonra herhangi bir zamanda satın alınabilir, çünkü tüm donanım zaten arabada olduğundan, sadece yazılım tarafından engellenir. Bu, otomobilin kameralarından (235 $) veya motor seslerini otomobilin ses sisteminden (117 $) çalmanıza izin veren IconicSounds Sport’tan video kaydetme özelliğini içerir.genel-22