Vodafone yazınızı tatlandırmak istiyor. Şu anda 15 GB data hacmine sahip CallYa Digital tarifesine üç ay boyunca ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ancak, bunu yapmak için küçük bir hile kullanmanız gerekir. Bu tarife kontrolünde size en yüksek tarifeyi nasıl alacağınızı anlatıyoruz.

Uygun bir tarife arayışı oldukça zor bir konu olabilir. Birkaç soruyu önceden netleştirmeniz gerekiyor. Ne kadar veri hacmi olmalı? Tarife 5G özellikli olmalı mı? Hangi minimum süreye girmelisiniz? Gerçekten bir sözleşme olmak zorunda mı? Şu anda Vodafone yaz fırsatı ile bu soruları kolayca cevaplayabilirsiniz.

Kampanyaya 15 GB veri hacmine sahip Vodafone CallYa Digital tarifesi dahildir. Sağlayıcının 5G ağını kullanıyorsunuz ve bu ön ödemeli bir tarife olduğu için 24 ay boyunca şirkete taahhütte bulunmanıza gerek yok. Ancak, bu anlaşmayı bu kadar ilginç yapan kupondur. Çünkü bu size 60 Euro’luk bir başlangıç ​​kredisi verir ve üç ay boyunca 20 Euro’luk temel ücretten tasarruf etmenizi sağlar.

Bu yüzden Vodafone ön ödemeli anlaşma buna değer

Şahsen, cep telefonu sözleşmeleri konusunda beni rahatsız eden şey, bir sağlayıcıya girmek zorunda olduğum uzun taahhütlerdir. Ön ödemeli tarifelerde durum böyle değildir, çünkü burada kendinizi ne kadar süreyle bağlamak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Ayrıca bir kupon kampanyası sayesinde Vodafone ilk üç ayı size 60 Euro’luk başlangıç ​​kredisi şeklinde veriyor. Eski telefon numaranızı yanınıza alırsanız fazladan 10 Euro kazanıyorsunuz. Tarife ile ilgili tüm bilgiler aşağıdaki tabloda bulunabilir.

CallYa Digital’e genel bakış

karakteristik CallYa Dijital
veri hacmi 15 GB
Allnet Daire? Evet
5G? Evet
asgari süre 4 hafta
Temel ücret 20,00 euro
bağlantı ücreti
Başlangıç ​​kredisi, Başlangıç ​​bakiyesi 60,00 Euro
sayı bonusu 10.00 euro

Teklif etmek!

İndirim kodu: yaz60

Gördüğünüz gibi sadece ilk üç aydan değil, bağlantı ücretinden de tasarruf etmiş oluyorsunuz. Başlangıç ​​kredisini kullandıktan sonra 5G ön ödemeli tarifeden yararlanmak için Vodafone’a ayda 20 Euro ödüyorsunuz. Yaz fırsatından yararlanmak için sipariş sürecinde bir kupon girmelisiniz. Bu okur: “yaz60“.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Ön ödemeli tarife sizin için ilginç mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27