Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway, yeniden tasarlanan ve sıfırdan inşa edilen seriyi geri getiren resmi olarak duyuruldu. Oyun, yeni içerik, yeni parçalar, özelleştirme seçenekleri ve karakter seslendirmeleri ekler.

Yeni oyun, tamamen sesli olarak oynanan 40’tan fazla karakterden oluşan bir liste içeriyor. Oyuncuların diğer yarışçılarla karşı karşıya geldiği yeni bir arena moduna sahiptir. ‘Birlikte Oyna’ modu ayrıca oyuncuların bölünmüş ekran modunda ve çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarına karşı oynamasına olanak tanır.

İşte doğrudan basın bülteninden oyunun temel özellikleri:

ANA ÖZELLİKLER

  • Ses Oyunculuğu: 40’tan fazla karakterden oluşan, tamamen sesli bir oyuncu kadrosu.
  • Geniş Özelleştirme: Raphael’i Reptar cep telefonuyla eşleştirin, boya işlerini ve parçaları değiştirin ve yarışınızı geliştirmek için benzersiz yeteneklere sahip 90’dan fazla mürettebat arasından seçim yapın.
  • Yeni zorluklar: Tüm yeni su arazilerinde gezinmek için kartınızı veya bisikletinizi deniz aracına dönüştürün ve yeni ve eski 36 farklı parkurda yoğun balçık dolu alternatif yollarda sürün.
  • Arena Modu: Kargaşa dolu bir arena modunda diğer yarışçılarla doğrudan yüzleşin!
  • Birlikte oynamak: Bölünmüş ekran yerel ve çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Oyun ayrıca daha fazla kişiselleştirmeye izin veriyor. Oyuncular, Raphael’i Reptar mobil ile eşleştirme, parça değiştirme ve boya işlerini değiştirme yeteneğine sahip olacaklar. Oyuncular ayrıca her biri benzersiz yetenekler sunan 90’dan fazla mürettebat üyesi arasından seçim yapabilecekler.

Nickelodeon Kart Racers 3: Slime Speedway, bu yılın Ekim ayının başlarında resmi olarak PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC’ye geliyor. Oyun şu anda ön siparişe de açık. 49,99 $ için BestBuy.oyun-6