Skull and Bones çıkış tarihi burada. Perşembe günü Ubisoft, Ubisoft Forward etkinliğinin bir parçası olarak yaklaşan aksiyon-macera oyunu Skull and Bones’un 8 Kasım’da Amazon Luna, Google Stadia, PlayStation 5, Windows PC için çıkacağını duyurdu – burada Epic Games Store ve Ubisoft üzerinden satışa sunulacak. Mağaza — ve Xbox Series S/X. Oyun geliştiricisi, hayranlara en son tekliften ne bekleyecekleri hakkında bir fikir vermek için resmi Skull and Bones oyun fragmanını da paylaştı. Fragman, bizi oyunun dünyasıyla tanıştıran ve bu maceranın “korsanlığın altın çağında” geçtiğini belirten bir kadın karakterin seslendirmesiyle başlıyor.

Ardından, “başarının anahtarının hazırlığın olduğu” bir yolculuğa hazırlanırken karakterimizi neler beklediği anlatılıyor. Seslendirmeye, beklenmedik bir şekilde, korkaklar için pek uygun olmayan bazı yoğun görseller eşlik ediyor. Fragmandan yola çıkarak Skull and Bones, macera türünü sevenler için bir zevk olma potansiyeline sahip.

Skull and Bones, deniz fetihleriyle bir dışlanmışlıktan bir krala gitmeye çalışan bir çaylak korsan olarak oynamanıza izin veriyor. Bu yolculuk sırasında hainler ve tehditkar düşmanlarla uğraşmaya çalışır. Oyuncular en fazla iki arkadaşıyla birlikte oynayabilir ve ayrıca PVP formatını tercih edebilir. Skull and Bones’ Premium Edition, hem Kaptan hem de Gemiler için çeşitli kozmetik ürünleri içeren “The Ballad of Bloody Bones Collection”ı sunacak. Bu aynı zamanda iki ekstra göreve ve bir Dijital Sanat Kitabına bir erişim sağlar.

İlk olarak E3 2017’de duyurulan Skull and Bones, 2019 sürümü olacaktı ancak 2020’ye ertelendiği için bu olmadı. Oyun, COVID-19 salgını nedeniyle daha da ertelendi.

Sızdırıldığı iddia edilen bir Xbox Mağazası girişi, daha önce 8 Kasım Skull and Bones çıkış tarihini doğru bir şekilde açıklamıştı. Bunun ardından Ubisoft, oyun fragmanının Perşembe günü Ubisoft Forward etkinliğinde açıklanacağını duyurdu.

Skull and Bones nihayet 8 Kasım’da Amazon Luna, Google Stadia, PlayStation 5, Windows PC ve Xbox Series S/X’te yayınlanacak.
genel-8