Eddie Munson, uğursuzca karanlık bir gökyüzünün önünde elektro gitarını parçalıyor.

resim: Netflix

Bunu söylemek spoiler değil Eddie Munson (Joseph Quinn) gitar çalmada olduğu kadar elektro gitar çalmada da yeteneklidir. Zindan ustası. Ama en kötü anın ardındaki gerçeği öğrenmek için yabancı şeylerdördüncü sezon finali ve sen bir şekilde henüz izlemedin, bunun ne anlama geldiğini biliyorsun.

Stranger Things, Finaldeki Olağanüstü Radyan Gitar Solo'sunda Eddie'ye Biraz Yardım Etti başlıklı makale için resim

Herkesin favori yeni sezon dört karakteri Eddie, Nancy, Steve ve Robin’in içeri sızabilmesi ve eski Bir’i büyük bir ateşe vermesi için Vecna’nın ininden demo-yarasa sürülerini çekerek bir kahraman olma şansını yakaladı. Eddie bunu mümkün olan en radikal şekilde yaptı – Metallica’nın 1986 hiti “Master of Puppets”ı karavanının çatısında tam seste çalarak. Beyler, eğer yapmadıysanız Bir kampçının tepesinde, kan kırmızısı, şimşek dolu bir gökyüzünün arkasında, kanatlı iblis canavarlarla çevriliyken zirve Metallica çalan birini izledim, tek söyleyebileceğim şey kaçırdığınız.

Ne yazık ki, hiçbiri ne kurgusal karakter Eddie ne de gerçek aktör Quinn sahnenin gerektirdiği kafa vuruşu seviyesinde performansı verebildi, bu yüzden gösteri Metallica’nın basçısı Rob Trujillo’nun oğlu Tye Trujillo’yu biraz yardımla soloyu kaydetmesi için görevlendirdi. Metallica’nın baş gitaristi Kirk Hammett’ten, kıdemli Trujillo’nun kendisinden başkasına göre:

“**Spoiler Uyarısı** Bu benim oğlum! Seninle gurur duyuyorum Tye! Stranger Things finalini “Master of Puppets” üzerine parçaladı ve büyük teşekkürler @kirkhammett yardım üzerine!”

Metallica’nın diğer üyelerinin şarkılarının kullanımını onaylamadıklarından bir şekilde endişeleniyorsanız, olmayın, onlar onu sevdiler.

“Duffer Brothers’ın müziği Stranger Things’e dahil etme şekli her zaman bir sonraki seviye olmuştur, bu yüzden gösteriye yalnızca “Master of Puppets”ı dahil etmekle kalmayıp, onun etrafında böylesine önemli bir sahneyi inşa etmeleri için çok heyecanlandık. Hepimiz nihai sonucu görmek için can atıyorduk ve yaptığımızda tamamen havaya uçtuk… o kadar son derece iyi yapılmış ki, bazı insanlar şarkıyı Joseph Quinn’in birkaç saniyelik ellerini görerek tahmin edebildiler. karavanda!! Bu ne kadar çılgınca havalı değil mi?”

“Eddie’nin yolculuğunun bu kadar büyük bir parçası olmak ve bir kez daha gösteride yer alan diğer tüm harika sanatçılarla birlikte olmak inanılmaz bir onur.”

Kate Bush’un “Running Up That Hill”i muhtemelen insanların düşündüklerinde aklına gelen şarkı olacak. yabancı şeyler Cilt 1’de ne kadar belirgin ve etkili bir şekilde kullanıldığı göz önüne alındığında, dördüncü sezon veya belki de sadece bu noktadan itibaren şov. asla cehennemi sallayan Eddie’nin görüntüsünü alın içinde iblislerle dolu bir cehennem ve ben de asla istemiyorum.

[Aracılığıyla[ViaAkbaba]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

genel-7