Artık RadioShack’i önemsemek için iyi, pratik, mantıklı nedenler yok. Peki, bir zamanlar saygıdeğer elektronik mağazanız Blockbuster, Sears ve yerel alışveriş merkezinin yolunu açtığında ne yaparsınız? Görünüşe göre internette çok azgın oluyorsun.

Giriş çok güzel çok eğlenceli bir hikayesi var Bugün, RadioShack’in giderek daha fazla dengesiz ve seks çılgınlığı yaratan Twitter hesabı ve onu yöneten pazarlama yöneticisi hakkında. RadioShack’in pazarlamadan sorumlu başkanı Ábel Czupor, “Gençler arasında tanınmak için gerçekten bir izlenim bırakmanız gerekiyor” dedi. Giriş. (Czupor kendi yaşını paylaşmadı, ancak fotoğraflarda “gençler” gibi kelimeler kullanan ortalama bir insandan çok daha genç görünüyor) Czupor, RadioShack’in pazarlama ve sosyal stratejilerini düşünen bir grup insan olduğunu, ancak hiçbir şeyin başarılı olamayacağını söylüyor. Twitter, onun söylemeden.

“ gibi şeyleri tweetlemeye ek olarakenflasyon nedeniyle 6 inç şimdi 9 inç” ve “Az önce @Applebees ama’da bir üst kat aldım” şirket ayrıca, içinde bulunduğumuz bu Son Derece Çevrimiçi andan yararlanmak için elinden gelen her şeyi deneyerek kripto para birimi ve NFT’lerde büyük adımlar attı. Dressbarn’ı canlandırmaya çalışan yatırımcı.

Bir markanın saçma sapan yoldan gittiğini görmek biraz garip görünüyor, ama hey, Elon Musk için oldukça iyi çalıştı, öyleyse neden denemiyorsunuz? En azından takipçi sayısı açısından da görünüşe göre işe yarıyor: Czupor, RadioShack’in tweet’lerinin sadece birkaç gün içinde 100 milyondan fazla gösterim aldığını söyledi ve Social Blade’e göre son iki haftada Twitter takipçi sayısını neredeyse ikiye katladı. Sadece 30 Haziran’da, rezilden sonraki gün “Fışkırtıcı bulursan onunla evlen” tweet’i ile hesap 114.000 yeni takipçi kazandı. (Bu tweet, görünüşe göre Czupor’un RadioShack’in Twitter hesabından bir süreliğine atılmasına neden oldu.) Shitposting işe yarıyor!

Hikaye @RadioShack’in çılgınlığının ardındaki yönteme dalıyor ve Czupor, tüm bu sosyal çılgınlığın aslında insanların markayı tekrar önemsemesine yardımcı olduğunu ortaya koyuyor. görünmüyor $RADIO fiyatına yardımcı olduYine de.

genel-2