Zebronics Drip akıllı saat 5 Temmuz Salı günü Hindistan’da piyasaya sürüldü. Akıllı saat, Bluetooth arama işlevi ve çoklu fitness özellikleriyle birlikte gelir. Giyilebilir cihaz 1,7 inç ekrana sahip ve kullanıcılar sadece bileğini kaldırarak ve bildirimleri kontrol ederek ekranı uyandırabiliyor. Damla akıllı saat, kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme ve kan basıncı ölçümü ile IP67 suya dayanıklı metal gövdeye sahiptir. Şu anda Amazon’da farklı renklerde ve iki varyantta satın alınabilir. 10 dahili duvar kağıdı ve çeşitli özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir.

Zebronics Damla fiyatı ve bulunabilirliği

Zebronics’in yeni Drip akıllı saati şu adreste mevcut: Amazon Farklı kayış seçenekleriyle satın almak için. Silikon kayışlı akıllı saat, Rs tanıtım fiyatıyla piyasaya sürüldü. 1999 ve MRP’si Rs ile. 6.499. Öte yandan akıllı saatin metal kayışlı versiyonu da dikkat çekiyor. başlatılan Rs tanıtım fiyatıyla. 2,399 ve Rs MRP ile. 6.999. Şu anda beş renk seçeneğiyle satışa sunuluyor: Silikon kayışta Mavi, Bej, Siyah ve metal kayışta Gümüş, Siyah.

Zebronics Drip teknik özellikleri

Zebronics Drip, şirketin “çok parlak ve canlı” olduğunu ve doğrudan güneş ışığı altında kolayca kullanılabileceğini iddia ettiği 1,7 inç kare dokunmatik ekrana sahip. Akıllı saat, IP67 dereceli metal bir çerçeve ile birlikte gelir. Ayrıca Bluetooth arama işlevi için dahili bir hoparlör ve mikrofon alır. Drip, kullanıcının akıllı telefonunda Siri veya Google Asistan’ı etkinleştirebilen sesli asistan desteğiyle birlikte gelir.

Yeni akıllı saat ayrıca meditasyon modu, kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme ve dahili sensörlerle kan basıncı izleme özelliklerine de sahip. Sağlıkla ilgili veriler doğrudan akıllı saatte veya kullanıcının akıllı telefonundaki yardımcı uygulama aracılığıyla görüntülenebilir. Zebronics Drip ayrıca adımları, kalorileri ve mesafeyi de takip eder. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla spor modu ile birlikte gelir.

Zebronics Drip, akıllı telefonunuzdaki birkaç uygulama için dört dahili oyun, sekiz menü kullanıcı arabirimi ve bildirim işleviyle piyasaya sürüldü. Akıllı saat ayrıca sık kullanılan uygulamalar için hızlı erişim işlevine sahip ve ayrıca tüm dahili uygulamalar için ikili menü seçeneklerine sahip. Zebronics, saatin ortalama 5 güne kadar pil ömrü sunduğunu iddia etti.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8