Nelerden biri olarak kabul edilebilir En iyi Galaxy S22 Ultra fırsatları, Samsung şimdi kırık ekranlı telefonunuzu S serisinin en iyisi ile takas etmeyi ve bunun karşılığında size 1000$’a kadar vermeyi teklif ediyor.

Buna ek olarak, aksesuar satın almak için kullanabileceğiniz veya alışveriş sırasında gözünüze çarpan herhangi bir şey için kullanabileceğiniz 100 dolarlık Samsung mağaza kredisini biriktirecek. Galaxy S22 Ultra alışveriş çılgınlığı.
S22 Ultra fırsatını elde etmek için, aşağıdaki bağlantıdan ilgili Samsung mağaza sayfasına gitmeniz ve takas seçeneğini seçmeniz gerekir. Açılır menü daha sonra size hangi bozuk marka ve modelle ticaret yapmanız gerektiğini soracak ve ardından ödeme sayfasına giderken Samsung’un fiyattan 100 $ düşüreceği basked’e çeşitli başka gadget’lar ve hizmetler ekleyebilirsiniz.

Size bu anlaşmanın ne kadar iyi olduğuna bir örnek vermek gerekirse, bozuk bir Galaxy S21 Ultra size 1000 $ kazandıracak, hiçbir soru sorulmadan, ancak kırık ekranın dışında çalışıp çalışmadığı konusunda net. Ayrıca, Samsung’un web sitesi, telefonun özel Kırmızı, Grafit veya Gök Mavisi renklerini ve ayrıca özel 1 TB depolama seçeneğini alabileceğiniz tek yerdir.

Eski bir Note 20 Ultra veya Galaxy S20 Ultra – S22 Ultra’ya yükseltme olasılığı en yüksek olan telefonlardan ikisi – hasarlı bir ekrana sahip, en yeni amiral gemisi Samsung telefonunun fiyatından sırasıyla 825 dolar veya 725 dolar düşecek.
Ek olarak, Galaxy Tab S8 gibi çeşitli diğer Samsung cihazlarıyla birlikte paketleyebilir ve tablet fiyatından %30 indirim alabilirsiniz, bu nedenle Samsung, belki de rekabeti yakalamaya çalıştığı için bir Galaxy S22 Ultra’yı almak için daha iyi bir zaman olamaz. Amazon Prime Day Samsung telefon fırsatları bu hafta tükeniyor.telefon-1