Cyberpunk: Edgerunners için ana karakter David Martinez'in omzunun üzerinden baktığı tanıtım resmi.

resim: Stüdyo Tetikleyici/Netflix

bu Siberpunk 2077 tren, kayalık uzun süren kalkışına rağmen devam ediyor. Şimdi oyun oldu yamalı oynanabilir (ve eğlenceli) bir duruma ve DLC ufuktaNetflix’in bunu yayınlaması için mükemmel bir zaman Edgerunners kravatlı anime bize teklif ettiler ilk bakış geçen ay onların bir hafta süren TUDUM etkinliği sırasında.

Stüdyo TetikleyiciCD Projekt Red ile birlikte serideki üretimi yürütüyor ve en iyi bilinen Promare ve küçük Cadı Akademisi, açılış başlıklarını açıkladı Edgerunners Cumartesi günü Los Angeles’taki Anime Expo’daki panelleri sırasında. Franz Ferdinand’ın “This Ffire” adlı eseriyle açılış, -çoğu işlerinde olduğu gibi- görsel bir şölen ve sarı üzerinde ağır. siberpunk olmuş kötü şöhretli. Geçen yılki açılışa benzer süper dolandırıcılar, açılıştaki her şey harika görünüyor ve kulağa o kadar güzel geliyor ki, dizinin 10 bölümlük ilk sezonunda büyük olasılıkla açılışı atlamayacaksınız. Ve bu dikkatinizi çekmezse, dizinin müzikleri Sessiz tepeler Akira Yamaoka muhtemelen yapacak.

Cyberpunk: Edgerunners | Açılış Kredisi | Netflix

Edgerunners oyunla aynı evrende ve buna ek olarak Mike Pondsmith ve R. Talsorian Games’in masa üstü RPG’sinde yer almaktadır. Anime, David Martinez’in (Zach Aguilar tarafından seslendirilen) hikayesini anlatıyor. İblis avcısı şöhret). Night City’de hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu olarak David, paralı asker kanun kaçağı, yani siberpunk olmayı seçer. Kurulum aşağı yukarı şuna benziyor 2077, David’in Night City dünyasında tarihi olan gerçek bir karakter olmasıyla 2077’ler oyuncunun yukarıdan aşağıya yaratması gereken kahramanı V. Dizi ayrıca Lucy adında bir netrunner’a da odaklanacak ve ikisinin yolları sezonun bir noktasında kaçınılmaz olarak kesişecek.

Cyberpunk: Edgerunners Eylül’de Netflix’te olacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7