Bu hafta satın alabileceğiniz yeni bir üç ücretsiz Epic Games Store oyunu var. 7 Temmuz Perşembe günü saat 17:00’ye kadar herhangi bir kullanıcı bunları kalıcı olarak kütüphaneye ekleyebilir.

Hediye edilecek ilk ve en yüksek profilli oyun Hood: Haydutlar ve Efsaneler, Sumo Digital tarafından bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce yayınlandı. O zaman oyun incelememizde 10 üzerinden 7 puan aldı.

Epic Games Store, Fall Guys Sayesinde Yeni Aktif Oyuncu Rekoruna Ulaştı

Hood: Outlaws & Legends’ı bugün alan oyunculara sunulanlar maalesef gelecek yol haritasında planlananların çok küçük bir kısmı. Belki bir gün Sumo Digital’in PvPvE macerasını tekrar ziyaret edeceğiz, ancak lansmanda mevcut olanlar, bağımsız bir sürümden daha az ve yıllık Assassin’s Creed sürümüne eşlik edecek çok oyunculu modun çizgileri boyunca daha fazla hissettiriyor. Size eşlik edecek diğer üç neşeli adamdan oluşan bir mürettebatınız yoksa, belki de zenginliklerinizi daha iyi bir hizmet deneyimi için saklayın.

Haftanın ikinci ücretsiz Epic Games Store oyunu Iratus: Ölülerin Efendisikaranlık bir fantezi evreninde geçen eski bir sıra tabanlı taktik roguelike RPG.

Iratus’ta kendinizi, kısa süre önce bin yıllık hapisten kurtulmuş olan ünvanlı büyücü-Iratus rolünde karanlığın güçleri için savaşırken buluyorsunuz.

İskeletler, zombiler, ölüm perileri ve diğer birçok cansız savaşçı ile yaşayan ölülerden oluşan itaatkar bir orduyu kontrol ediyorsunuz. Askerlerinizi bir büyücünün bildiği tek yolla yaratın: katledilen düşmanlarınızın vücut kısımlarından!

Yeraltı havanızı genişletin ve iyileştirin

Gizli ritüelleri araştırarak hizmetkarlarınızı güçlendirin. Bükülmüş koridorları ve yeraltı mezarlarını keşfedin ve lobotomize edilmiş madencilere, açgözlü cücelere ve yozlaşmış paralı askerlere karşı savaşın. Iratus’a eski gücünü yeniden ele geçirme ve gölgede bırakma arayışında yardım edin. Ona iyiliğin güçlerini fethetmesi ve dünyanın üzerine sonsuz bir ölüm krallığını salması için liderlik edin!

Son olarak, Epic Games Store kullanıcıları ayrıca Spiderweb’in kült klasik bağımsız RPG’sini de alabilirler. Geneforge 1 – Mutajen.

Bağımsız RPG’lerin ustalarından tonlarca retro eğlence!

Geneforge, keşfedilecek seksenden fazla bölge, 50+ saat oyun süresi ve eşsiz tekrar oynanabilirliği ile destansı bir fantastik maceradır. Çok sayıda farklı sona ulaşmak için düzinelerce beceri, yetenek ve evcil hayvan arasından seçim yapın. Bazıları oldukça tuhaf olan yüzlerce büyülü eseri avlayın. Shapers’ın kayıp çılgın bilimi için bir yarış var. Kim kazanacak? Sana bağlı.genel-17