Studio MDHR, Cuphead güncellemesi 1.03’ü tüm platformlarda kullanıma sundu ve bu, oyunun yarın 30 Haziran’da piyasaya sürülecek olan “The Delicious Last Course” DLC’si için hazırlık niteliğinde! 29 Haziran resmi Cuphead yama notlarındaki yenilikler için okumaya devam edin.

Cuphead Güncellemesi 1.03 Yama Notları | Cuphead Güncellemesi 1.3.2 Yama Notları | Cuphead 29 Haziran Yama Notları:

İşte Studio MDHR’nin başlık güncellemesiyle ilgili duyurusu:

İyi ki varsın!

Bunu söyleyebilmek gerçeküstü, ama sonunda zaman geldi…Lezzetli Son Kurs genişletmesi yarın başlıyor. Steam’deki harika Cuphead topluluğunun bu yeni maceraya yelken açmasını, yepyeni oynanabilir karakter Bayan Chalice’in hikayesini deneyimlemesini ve şimdiye kadar yarattığımız en büyük ve en çılgın patron savaşlarından bazılarını üstlenmesini bekleyemeyiz!

Yarına hazırlanırken, temel oyunun lansman gününde DLC ile çalışmasına izin vermek için gerekli bazı kod ayarlamalarını içeren küçük ama önemli bir güncelleme yayınladık. Bununla birlikte, hevesli oyuncular, küçük ama çok talep edilen bir yaşam kalitesi iyileştirmesi de fark edecekler – bunu yapmak için haritaya geri dönmek zorunda kalmadan, bir patron savaşının “Yeniden Dene” ekranından silah teçhizatınızı değiştirme yeteneği!

Serbest bırakma yolunda geriye dönüp baktığımızda, nezaket, sabır ve sürekli destek için herkese yeterince teşekkür edemeyiz. Şimdi, iştahınızı hazırlamaktan başka yapacak bir şey kalmadı… maceraya!!

Cuphead’in DLC alacağını duymadıysanız, Studio MDHR’nin genişleme hakkında söyleyecekleri:

Klasik Cuphead aksiyonunun bir başka yardımcısı Cuphead – The Delicious Last Course’da sizi bekliyor! Cuphead ve Mugman kardeşlere zeki, maceracı Bayan Chalice, daha önce keşfedilmemiş bir Inkwell Adası’nda eğlenceli bir macera için katılıyor! Oyuncular, yeni silahlar, sihirli tılsımlar ve Bayan Chalice’in benzersiz yeteneklerinin yardımıyla Cuphead’in son zorlu görevinde neşeli Şef Saltbaker’a yardım etmek için hayat patronlarından daha büyük yeni bir korkunç kadroya bürünecekler! Macera iştahı olan herkes 30 Haziran 2022’de The Delicious Last Course başladığında DLC Isle’a yelken açmaya hazır olun.

ANA ÖZELLİKLER

  • Ms. Chalice, değiştirilmiş bir hareket seti ve yeni yeteneklerle yepyeni bir oynanabilir karakter olarak öne çıkıyor. Ms. Chalice, bir kez edinildiğinde, DLC ve orijinal Cuphead macerasıyla tamamen oynanabilir!
  • Yepyeni bir Inkwell Adası’nı dolaşın ve Cuphead’in şimdiye kadar karşılaştığı en tuhaf ve canavar patronları dövün!
  • Yepyeni zorlukların üstesinden gelmenize ve eski patronlar hakkında yeni rekorlar kırmanıza yardımcı olacak yeni silahlar ve takılar bulun!
  • Efsanevi Kadeh’in gizli arayışının gizemini ortaya çıkarmak için yepyeni bir macerada Şef Saltbaker’a yardım edin!

Bu yamada tespit edilen başka oynanış değişiklikleri varsa, bununla ilgili gönderiyi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.oyun-6