Apple M2’den ilk MacBook Pro 13’ten doğru olanı alamadım ve hiçbir kullanıcıdan en güncel verileri alamadım. Beğendiyseniz, taşınabilir modelde bulacağınız SSD disk sürücüsünün varyantlarını görebilirsiniz.

Created Tech’in Max Tech kanalında YouTube YouTuberzy tarafından yapılan testler. 13 kalibrelik MacBook Pro’nun en son sürümünü M2 ve 256 GB bellek desteğiyle sunuyor. Bu temayla ilgileniyorsanız, SSD sürücüsünün, aşağıdakiyle aynı olan M1’deki MacBook Pro’dan yüzde 50 daha düşük olduğunu lütfen unutmayın. Eğer bir faiz oranınız varsa, lütfen bunun yüzde 30’u geçmediğini unutmayın.

13 m2 için macbook

ayak. Elma

MacBook Pro 13 z M2 i 256 GB pamięci – testy disksku SSD

Test, Blackmagic Disk Speed ​​Test programcısı tarafından gerçekleştirilir. En yeni MacBooka Pro 13 sürümüne yapılan ince ayarlar yayınlandı ve 256 GB sürümü NAND çip desteğiyle birlikte geliyor. Çoğunlukla – MacBook Pro’nun M1 telefonları 128 bit yonga seti depolama özelliğine sahiptir.

Wiele, en başta, şu anda MacBooków Pro z ve 256 gigabajtów ile ilgili sorunlar için. Cihazla uyumlu olacağı tahmin edilen test sürüşünün 512 gigabaytlık versiyonu Apple M1 yonga setinden değiştirilebilir.

512 GB SDD sürümünü indirmek istiyor musunuz?

Yeni MacBook Pro 13’ün potansiyel sabit diski ve dağınıklığı olan bir avuç SSD disk, 256 GB bellek yongalarına yükseltilebilir. Ayrıca kablosuz depolamanın yanı sıra geniş bir depolama alanı (en az 512 GB disk alanı ile) sunmak üzere tasarlanmıştır. Apple varyantının resmi Polonya versiyonu, 8 GB RAM ve 8699 zlotiye mal olan 512 GB disk ile birlikte gelir.

Verge iletişim portalı Verge kişileri, yorumlar bölümünde Cupertino devi tarafından sağlanmaktadır. Değiştirme, overpriced olmayan küçük bir parçadır.

Hata: theverge.comgenel-22