ZERO21, iki yeni yüksek hızlı elektrikli üç tekerlekli ve kargo segmentini piyasaya sürdü

Haydarabad merkezli enerji çözümleri sağlayıcısı ZERO21 Yenilenebilir Enerji Çözümleri, yolcu ve kargo segmentleri için iki yeni yüksek hızlı elektrikli üç tekerlekli aracı tanıttı. Zahirabad Telangana’daki tesis. Eski bir Tesla yöneticisi tarafından kurulan ZERO21 tanıtıldı teer ve Smart Mule-X modelleri. Aralık 2021’de Delhi hükümeti tarafından empanel edilen eski benzinli ve dizel araçları elektrikli araçlara dönüştürmek için elektrikli kit üreticilerinden biridir.

“Teer’in eklenmesi ve akıllı katır-X, yüksek hızlı ReNEW dönüşüm kitimiz ve Smart Mule kargo yolcusu gibi düşük hızlı kategori araçlarımızdan oluşan ürün portföyümüzü önemli ölçüde genişletecektir.

“Elektrikli üç tekerlekli araçların çoğu öncelikle düşük hızda olsa da, yüksek hızlı pazarda büyümenin hızlanmasını bekliyoruz ve bu nedenle Hindistan’ın temiz mobiliteye geçişinde çok önemli bir rol oynamayı dört gözle beklediğimiz için bu iki ürün bizim için çok önemli. ” Rani SrinivasZERO21’in Kurucusu ve CEO’su, yaptığı açıklamada.

48V yolcu üç tekerlekli Teer, tek bir şarjla 110 km’ye kadar bir menzil ve 55 km/saat azami hız sunarken, 72V mal taşıyıcı Smart Mule-X, tek bir şarjla 125 km’ye kadar bir menzil sunar. Şirket, yaptığı açıklamada, 55 km/saat azami hıza ve 750 kg taşıma kapasitesine sahip olduğunu söyledi.

Hindistan’ın çeşitli şehirlerde üç tekerlekli araçlarla etkin bir şekilde hizmet verilen banliyö ve lojistik taşımacılığına büyük bir talebi olduğunu vurgulayan Srinivas, “Ancak, segmentte pek fazla yenilik olmadı” dedi.

ZERO21, kitlerinin şirket tarafından onaylandığını söyledi. Uluslararası Merkez Otomotiv Teknolojisi (ICAT), bir test sertifikası, araştırma ve geliştirme ajansı.

ReNEW dönüştürme kiti, hem dizel hem de CNG ile çalışan üç tekerlekli araçların elektriğe geçiş yapmasına yardımcı olur. Şirket zaten araç tedarik ediyor Andra PradeşTelangana, Odisha, Çandigarh, Karnatakave Maharashtra.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9