PC’nizde veya akıllı telefonunuzda depolama alanınız tükeniyorsa, şu adresteki bu harika fırsata göz atın: prizma Sürücü, sadece 49 $ karşılığında 2 TB bulut depolama alanına sahip. Satın alma işleminiz, konumunuzdan bağımsız olarak size ömür boyu bulut erişimi sağlar ve hatta buluta yükseltebilirsiniz. Ek 40 ABD doları karşılığında 10 TB gerekirse.

Prism Drive, diğer herhangi bir bulut depolama çözümü gibi çalışır. Hemen hemen her cihazdan herhangi bir dosyayı yükleyebilir, ardından herhangi bir güçlük çekmeden bunlara erişebilir veya paylaşabilirsiniz. Verilerinizi güvende tutmak için arkadaşlarınızla veya ailenizle içerik paylaşmadan önce bir şifre oluşturabilirsiniz. Ve yanlışlıkla önemli bir şeyi silerseniz, 30 günlük çöp geçmişi, dosyayı kolayca geri yüklemenizi sağlar.

Prism Drive, geçerli tüm gizlilik yasalarıyla tamamen uyumludur, böylece verilerinizin bulutta güvende ve emniyette olduğunu bilerek rahatça uyuyabilirsiniz. Ayrıca, bir dosyayı cihazınıza indirmeden önce kontrol etme seçeneği sunan kullanışlı bir dosya ön izleme işlevi de vardır ve sizi yanlış fotoğrafı indirmenin yarattığı hayal kırıklığından kurtarır.

Ek bir bonus olarak, GameSpot Fırsatlarında harcadığınız her 25$ için 1$’lık ek kredi alacaksınız. 2 TB yeterli değilse, diğer iki depolama katmanını kontrol ettiğinizden emin olun ( 5 TB 69 dolara ve 10 TB 89 $ için). Bu promosyon muhtemelen uzun sürmeyecek, bu yüzden fırsatınız varken kontrol ettiğinizden emin olun.

Editörün Notu: Makale 28 Haziran 2022’de güncellendi

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1