Sega, ilk Two Point Campus DLC’sini ve oyunun yaz aylarında piyasaya sürülmesinden önce yayın etkinliğini duyurdu. DLC, Pride Month temalı olmasına rağmen Two Point Campus 9 Ağustos 2022’de çıktığında konsol ve PC’de ücretsiz olarak sunulacak olan Pride Pack’tir. Sega ayrıca geliştiricilerin Haziran’da Two Point Campus canlı yayınına ev sahipliği yapacaklarını duyurdu. 28, Stonewall İsyanlarının yıldönümünü anmak ve transseksüel, ikili olmayan ve cinsiyet çeşitliliği olan çocuklara ve ailelerine destek ve yardım sağlamaya adanmış bir hayır kurumu olan Deniz Kızları için para toplamak ve fon sağlamak için.

Yayıncının dahili çalışan kaynak grubu olan Sega Pride, etkinliği düzenledi ve dünyanın dört bir yanından 50 yayıncıyla ortaklık kuruyor, bunlar Sega’nın kendisi ile birlikte şimdiden 16.000 £ üzerinde para topladı.

Yayını şuradan izleyebilirsiniz Sega’nın resmi Twitch kanalı ya da bağış yapın eğmek.

Sega duyuruda, “Çoğu genç için kolej veya Üniversite, yeni arkadaşlar edinecekleri veya ilk kez aşık olacakları yer” dedi. “İlişkilerin oyunun önemli bir yeni özelliği olduğu Two Point Campus’te de farklı değil, siz öğrencilerinize üniversite deneyimleri boyunca rehberlik edip onları beslersiniz. Two Point Studios, ‘aşk aşktır’a inanır, bu da Two Point Campus’te herhangi bir öğrencinin diğer herhangi bir öğrenciyle romantik bir ilişki kurabileceği anlamına gelir.”

Two Point Campus Pride Pack, gökkuşağı kilimleri, duvar askıları ve yatak örtüleri dahil olmak üzere Pride’daki odanızı ve diğer herkesin eşyalarını döşemek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir ve öğeler Two Point Campus piyasaya çıktığında her zaman mevcut olacak – ve her zaman olacaktır. Bedava.

Hatta bazı sınıfları veya rekreasyon alanlarını dekore edebilirsiniz gibi görünüyor, bu nedenle sihirbazlık dersleri almaya başlarsanız bunu aklınızda bulundurmaya değer.

Hayat sim ve yönetim memnuniyetinizi elde etmek için Ağustos ayına kadar bekleyemiyorsanız, şimdi oynayabileceğiniz PC’deki en iyi hayat oyunlarından bazılarını bir araya getirdik.oyun-2