Samsung’un One UI 5.0 beta üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bu genel beta sürümünün, uygun Samsung akıllı telefon kullanıcılarına, bu yılın sonlarına doğru piyasaya sürülmesinden önce Android 13’ün tadına varacağı iddia ediliyor. Güney Koreli teknoloji devi, One UI 5.0 beta’nın lansman zaman çizelgeleri konusunda ağzı sıkı. Ancak yakın tarihli bir rapor, Samsung’un bu beta sürümünü Temmuz ayında kullanıma sunabileceğini öne sürüyor. Samsung Galaxy S22 serisi, bu beta yapıyı almak için ilk sırada yer alıyor.

göre bildiri Sammobile tarafından hazırlanan Samsung Galaxy S22 serisi, Temmuz ayının üçüncü haftasında One UI 5.0 beta sürümünü alacak. Samsung’un daha sonra bu beta sürümünü Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 dahil olmak üzere diğer Galaxy telefonları için kademeli olarak kullanıma sunması bekleniyor. Ayrıca, şirketin Ekim ayında kararlı Android 13 tabanlı One UI 5.0 yapısını piyasaya sürmeyi planladığı söyleniyor. tüm uygun Galaxy cihazları için.

Samsung, One UI 5.0’ın geçen yıl Kasım ayında Android 12 tabanlı One UI 4.0’ın piyasaya sürülmesinden daha sorunsuz bir şekilde sunulmasını umuyor. Şirket, başlangıçta bu güncellemeyi Galaxy S21 serisi için yayınlamıştı. Ancak, daha geniş bir sürümün ardından, birkaç Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 kullanıcısı, One UI 4.0 güncellemesinin telefonlarını bloke etmesinden ve başka performans sorunlarına neden olmasından şikayet etti. Bu gelişmelerin Samsung’u One UI 4.0 güncellemesini askıya almaya zorladığı bildiriliyor. Şirket daha sonra [resumed] kararlı sürümü birkaç hafta sonra kullanıma sunuyoruz.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Infinix 180W Thunder Charge Sistemi Tanıtıldı, Şirket Hızın Şimdiye Kadarki En Hızlı Olduğunu Söyledi

Flipkart, Moto G42 Hindistan Lansman Tarihinin 4 Temmuz Olarak Belirlendiğini Doğruladı

genel-8