En popüler radyo ağırlıklarından 600 kg ağırlığa kadar en güzel yeni Robo600 ekipmanı: pratik tasarım, teknoloji ve tasarım çözümleri.

Robo600, müşterinin en işlevsel ve göze batmayan fiyatı ve olağan katı mekanik parametreleri sağlayan bir teklifidir. 0.18 m/s hızlarda Robo600 şu anda 22 saniye aralığında çalışıyor.

Tasarım

Robo600 özellikleri minimalist wzornictwem’dir. Dwignia wysprzęglenia umożliwia łatwiejsze odblokowywanie bramy w przypadku utraty zasilania. %50 ź………,,…………………………..

Otomobiller için ikinci el blok zinciri yazılımı, otomatik depolama cihazları ve yeni çarpışma önleme sisteminde bağımsız bir unsur. Temel bir şaka yapmak, daha fazla punktom mocowania ve elastyczności pozycjonowania silnika. Kaplama %75 rejeneratif ABS’dir (akrilonitril-bütadien-stiren), onlarca lekkich ve katı elementlerden oluşan termoplastik bir polimerdir.

Kurulumu yükle

Bu, Nice’de uzun süredir devam eden bir binanın inşası gibi, Nice’de çok temel bir deneyimdir. Robo600, BIDI-WIFI, BIDI-ZWAVE ve IBT4N iletişim arabirimleri aracılığıyla BUS T4 bağlantı noktasında bulunur.

Yükleyicinin kurulumu:

  • pozisyonda düzenleme,
  • 2 küçük parça,
  • Basından güzel bir haber, Nice,
  • şimdi obecnymi napędami ile uyumluluk Nice do bram przesuwnych,
  • fahişe programlama, artık My My Pro uygulaması olan bir akıllı telefon olan inter-Pro-View,
  • Z-Wave destek sisteminden akıllı sistemleri indirebilir veya BiDi Z-Wave modüllerini indirebilirsiniz.

Olağan dışı

Robo600, hem aşırı hem de aşırı koşullarda iyi çalışan bir cihazdır. Bu, çok çeşitli sentetik malzemelerle tasarlayabileceğiniz bir çeviri projesidir. Yeni özel malzemeye çeşitli mekanik bileşenler dahildir.

Zdalna obsługa

Instalatorom, My Nice Pro uygulaması için her türlü hizmeti bulacaktır. Özel platform ve çeşitli tesislere ve kurulum tesislerine hızlı erişim.

En popüler natomiast mogą sterować, zarządzać, sprawdzać zdalnie funkcjonowanie Robo600 dzięki podłączeniu poprzez modulu wtykowy WiFi lub ZWave. Bu temalar iyi bilinir ve Z-Wave desteği, Nice BiDirectional radyo protokolü veya merkezi np ile iki farklı senaryo aracılığıyla kontrol edilebilir ve otomatikleştirilebilir. Yubi Evi.genel-22