Sunbreak’e dalmayı planlasanız da planlamasanız da, bir sonraki Monster Hunter Rise yamasında bazı önemli güncellemeler var. 30 Haziran’da Sunbreak ile birlikte gelen Monster Hunter Rise için 10.0.2.0 güncellemesi, temel oyun için yeni özellikler, mekanikler ve hata düzeltmeleri ve ayrıca Sunbreak genişlemesine sahip oyuncular için gelen tüm yeni şeyleri içerir.

Bir süredir canavar avı yapan oyuncular için bu ilk güncelleme, Sunbreak’i satın almamış olsanız bile depolama alanlarınıza hoş geldin yükseltmeleri getiriyor. Eşya kutusu, ekipman kutusu, dekorasyon kutusu ve katmanlı zırh kutusu, arkadaş ekipmanı ve katmanlı zırh kutuları gibi daha fazla alanla genişletiliyor. Ayrıca, yanlışlıkla kaybolmadıklarından emin olmak için, ekipman kutunuzdaki tılsımları kilitlemek için yeni bir seçeneğiniz olacak.

Hangi silahı kullanırsanız kullanın, kablolu bir çizgiyle başlamak zorunda kalmadan duvarda koşma seçeneğine sahip olacaksınız – bu, avınızın peşinden giderken geçişi çok daha kolay hale getirecek.

Temel oyun için de yeni hamleler var: artık her silah türü, zıplama veya düşmeden oluşan bir inişten oluşan yeni bir saldırıya sahip. Menzilli bir avcıysanız, bu yama geldiğinde, hafif yaylı tüfeklerin, ağır yaylı tüfeklerin ve tüfek namlularının tümüne, çadırınızı terk ettiğinizde varsayılan olarak cephane yükleneceğini öğrenmekten memnun olabilirsiniz.

bu resmi yama notları kapsamlı olan tam listeye sahip olun. Bu yama notlarının, Sunbreak DLC için yapılan eklemeleri de kapsadığını ve kırmızı gemi simgesiyle işaretlenen her şeyin yalnızca genişletmeyi satın alan oyuncular için geçerli olacağını unutmayın.

Steam’de, yama yaklaşık 22 GB ağırlığındadır.oyun-2