Audio-Technica, Hindistan pazarında ATND1061 Hüzmeleme dizisi mikrofonunu piyasaya sürdü

Audio-Technica, konferans salonlarında, toplantı odalarında ve her büyüklükteki toplantı alanlarında daha iyi ses için tasarlanmış ATND1061 Hüzmeleme tavan dizisi mikrofonunu tanıttı. Mikrofon, tek bir birim olarak veya çoklu olarak (daha büyük alanlar için) kullanılabilir.

Audio-Technica ATND1061 Hüzmeleme tavan dizisi mikrofon fiyatı:

Audio-Technica ATND1061’in fiyatı 3.75.000 Rs+ vergidir.

Mikrofon AT ile çalışır Dijital Oda yapılandırmasını, bölge kurulumunu ve diğer ayarları kolaylaştıran Microphone Manager uygulaması.

ATND1061, 32 adede kadar kullanıcı tanımlı mikrofon alma bölgesiyle toplu olarak yapılandırılabilen altı ayrı çıkış kanalını destekler ve çok çeşitli oda boyutlarını ve toplantı türlerini kapsayacak şekilde esneklik sağlar. Mikrofon, belirli bir alan noktasına odaklanabilen ve tüm çıkış kanallarında istenmeyen gürültü alımını önleyen 90 derecelik dikey ışınlara sahiptir.

ATND1061, tescilli ses etkinliği algılamasını kullanır (VAD) teknoloji. Mikrofonun bir ses ile istenmeyen sesleri ayırt etmesini sağlayan bir VAD teknolojisine sahiptir. Harici dijital sinyal işlemesi olmayan kurulumlar için (DSP), ATND1061, otomatik karıştırma, akustik yankı iptali (AEC), gürültü azaltma, otomatik kazanç kontrolü (AGC) ve dört bantlı EQ.

Kullanıcı tanımlı “Kapsam Alanları” ve “Öncelikli Alanlar”, özel oda kapsamına ve oda genelinde optimize edilmiş sinyal akışına izin verir.

Cihaz, oda konfigürasyonunda bir sessize alma işlevi bulunmadığında kullanıcıların mikrofonu hızlı bir şekilde sessize almasına olanak tanıyan bir IR uzaktan kumanda içerir. IR Uzaktan Kumanda, kullanıcının ön ayarları geri çağırmasına veya Güç Tasarrufu Modunu açıp kapatmasına olanak tanır.

ATND1061, asma tavana veya sert tavana gömme veya yüzeye monte edilebilir veya standart bir VESA montajı ile açık mimari alanlara monte edilebilir. Mikrofon, güvenlik kabloları, montaj donanımı ve aksesuarlarıyla birlikte gelir.

Mikrofon, Dante özelliklidir ve yapılandırmanın her türlü kurulum gereksinimine uymasını sağlayan iki ağ bağlantı noktasına sahiptir. Ağ PoE’si ATND1061’e güç sağlar. Popüler kontrol sistemleri için eklentiler mevcuttur.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9