Anker, şarj aksesuarları pazarındaki ev isimlerinden biridir ve en iyi şarj parçaları, taşınabilir pilleri ve kablosuz şarj standlarından bazıları şu anda Amazon’da %35’e varan indirime gidiyor.

İndirimli Anker ürünleri haberi kulaklarınızı kabarttıysa, bazı ürünler sadece bir günlük indirimde olduğu için hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Örneğin Anker PowerPort III gibi diğer teklifler yalnızca Amazon Prime üyeleri için geçerlidir.

İyi haber şu ki, en popüler şarj cihazlarından ikisi olan 30W Anker Nano II ve 40W Anker Nano Pro sırasıyla %18 ve %32 oranında azaldı ve Prime üyesi olmanıza bile gerek yok.

30W Anker Nano II ve 40W Anker Nano Pro’yu buradan alın!

Her iki şarj cihazı da bir MacBook Air’i ve telefonu bile en yüksek hızda çalıştırabilir. GaN teknolojisi kullanılarak yapılırlar, Anker bu şekilde onları bu kadar kompakt hale getirmeyi başardı. Daha yüksek maksimum enerji çıkışının yanı sıra, 40W Anker Nano Pro, aynı anda başka bir cihazı şarj etmek için ekstra bir USB-C bağlantı noktası ile birlikte gelir.

Almak Anker 544 Kablosuz şarj cihazı tam burada! 60W şarj tuğlası ile birlikte gelir.

Dikkate değer bir diğer önemli anlaşma, iPhone, AirPods ve Apple Watch’unuzu aynı anda şarj etmek için kullanabileceğiniz 4’ü 1 arada bir stand olan Anker 544 Kablosuz şarj cihazıdır. Bir kablo aracılığıyla dördüncü bir cihazı bile çalıştırabilirsiniz. MagSafe tarzı manyetik hizalama ile gelmediğini ve bu nedenle iPhone 13 ve 12 serisini manyetik olarak şarj edemediğini unutmayın.

Anker ürünlerinde daha da harika teklifleri buradan alın!

Ayrıca %20 indirimli Anker 12W iPhone araç şarj cihazı, %17 indirimli Quick Charge 3.0 özellikli 18W Powerport+ 1 Duvar Şarj Cihazı veya 20W Anker PowerPort III USB- gibi ilginizi çekebilecek Prime’a özel birkaç fırsat da var. C şarj tuğlası %27 indirimle.

Beğendiğiniz ürünün bir günlük bir fırsat olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun, böylece bu harika tekliflerden birini kaçırmayın.telefon-1