Realme Techlife’dan Dizo Buds P Hindistan’da piyasaya sürüldü. Kulakiçi kulaklıklar, Dizo’nun ilk yarım kulak içi TWS kulakiçi kulaklıklarıdır ve şarj kutusuyla toplam 40 saat müzik çalma ve tek bir şarjla yedi saat çalma süresi talep eder. Kulakiçi kulaklıklar 13 mm geniş sürücüye sahiptir ve her biri 3,5 g ağırlığındadır. Tomurcuklar, Bass Boost+ algoritması ve 88ms süper düşük gecikmeli oyun modu ile birlikte gelir. Buds P, Bluetooth v5.3’ü destekler ve su sıçramalarına karşı dayanıklılık için IPX4 sertifikalıdır. Kulakiçi kulaklıklar üç renk seçeneğiyle geliyor ve 5 Temmuz’da Flipkart üzerinden satışa çıkıyor.

Hindistan’da Dizo Buds P fiyatı

Realme Techlife’a bağlı Dizo markasının Buds P’si Hindistan’da piyasaya sürüldü. Kulaklıklar 5 Temmuz’dan itibaren saat 12:00’de (IST) satışa sunulacak. Dizo basın açıklaması, Buds P’nin Rs’lik bir tanıtım fiyatıyla satışa sunulacağını belirtti. 1.599, kulaklıklar şu anda özel bir Rs lansman fiyatıyla listelenmiş durumda. 1.299 resmi internet sitesi Dizo’nun. Kulaklıklar Flipkart üzerinden satışa sunulacak.

Dizo Buds P, Dinamo Siyahı, Mermer Beyazı ve Gölgeli Mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle gelecek.

Dizo Buds P özellikleri

Dizo Buds P, her biri 3.5g ağırlığındaki tomurcuklarla yarım kulak içi bir tasarıma sahiptir. Buds P, bası geliştirmek için 13 mm sürücülere ve Bass Boost+ algoritmasına sahiptir. Kullanıcılar, eabud’ların gecikmesini 88 ms’ye düşürecek olan Oyun Modu’nu açma seçeneğine sahiptir. Çevresel gürültü engelleme özelliği, arama deneyimini geliştirmeye yardımcı olur.

Buds P, müziği çalmak veya duraklatmak ve aramayı cevaplamak veya kapatmak için iki kez dokunma, bir sonraki şarkıya gitmek için üç kez dokunma, gelen bir aramayı reddetmek için bir kulaklığa 2 saniye boyunca uzun basma ve uzun süre basma gibi akıllı dokunmatik kontrollere sahiptir. Oyun modunu açmak veya kapatmak için her iki kulakiçi iki saniye boyunca

Dizo’nun kulaklıkları, daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi için Realme Link uygulamasıyla senkronize edilebilir. Hatırlamak gerekirse Buds P, Bluetooth v5.3’ü destekler ve IPX4 suya dayanıklıdır.

Şirket, şarj kutusuyla 40 saat pil ömrü ve tek şarjla 7 saat oynatma süresi talep ediyor. Dizo Buds P’nin ayrıca sadece 10 dakikalık şarj ile 4 saat müzik çalmayı desteklediği söyleniyor. Kulaklıklar, USB Type-C şarjı destekler.
genel-8