Bir Xbox’ınız varsa ve bu Xbox ekosisteminin derinliklerindeyseniz, bu hayatın ne kadar pahalı olabileceğini bilirsiniz. Video oyunları, Game Pass, Netflix ve diğer her türlü uygulama için abonelik ücretleri ve tüm paranızı harcamak için birçok başka yolunuz var. Bu şeylerden her zaman tasarruf edemezsiniz, ancak biraz tasarruf edebildiğinizde yardımcı olur.

Bugün 100$’lık Xbox hediye kartında %10 indirim kazanabilirsiniz Dell çevrimiçi mağazası aracılığıyla (yeni sekmede açılır) kodu kullandığınızda OYUN10 ödeme sırasında. Kartın size sadece 90 $’a teslim edilmesini sağlayın ve dijital olarak alacaksınız, böylece posta yoluyla size gönderilen herhangi bir şeyi beklemek zorunda kalmazsınız. Kodun ücreti yoktur ve süresi dolmaz. Yalnızca hesabınıza eklenir ve Windows’ta veya Microsoft Mağazasında ya da Xbox’ınızda harcayabilirsiniz.

Video oyunları, fiyat artışları, DLC ve mikro dönüşümlerle daha pahalı hale geliyor. Belki henüz almadığınız eski bir oyun vardır. Pekala, şimdi onu indirimli fiyata alabilir ve bu kart da indirimli olduğu için daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. Gelecekte bir noktada yeni bir oyun isteyeceğinizi biliyorsunuz, şimdi buna hazırlanıp tasarruf edebilirsiniz.

Xbox Game Pass, genişlemeye devam eden harika bir hizmettir. Age of Empires IV veya Halo Infinite oynamak istiyorsanız, bu abonelikten tasarruf etmek için yeni kartınızı kullanabilirsiniz. Ne de olsa Game Pass Ultimate’ın tamamı ayda 15 dolara mal oluyor ve bu bir süre sonra artabilir.

Biraz daha fikre mi ihtiyacınız var? Hediye kartınızı kullanarak tasarruf etmenin diğer yollarına göz atın. Microsoft hesabınızdan geçen hemen hemen her şey bu hediye kartını ve sonraki tasarruflarını kullanabilir. Buna akış hizmetleri, Xbox Live aboneliğiniz ve bir dizi başka şey dahildir.genel-20