Görünüşe göre Metal Gear Solid ve Death Stranding’in efsanevi video oyunu direktörü Hideo Kojima, Amazon’un The Boys TV şovuna benzeyen bir konsepti olduğu ortaya çıktığından bir noktada bazı süper kahramanları üstlenmeye hazırlanıyordu. muhtemelen Mads Mikkelsen’i canlandıracak.

alarak heyecanHideo Kojima, The Boys ile karşılaştırarak bu proje hakkında biraz konuştu.

1. sezonun 3 bölümünden sonra bıraktığım “THE BOYS”, dizinin geri kalanını izleyeyim dedim. Aslında uzun süredir ısındığım bir projeye başlamak üzereyken teslim edilen birkaç bölüm izlemiştim, ve konsept benzer olduğu için beklemeye alın (farklı ayarlar ve püf noktaları). Sahne arkasında efsanevi kahramanlara karşı özel bir dedektif ekibine sahip bir arkadaş (erkek/kadın) şeyi. Başrol olarak Mads’i düşünüyordum.

Ne yazık ki, kendisinin de belirttiği gibi bu proje “beklemeye” alınmış ve aklında kalmış, aslında hiçbir üretim anlamında kurgulanmış bir şey görmemiştir.

Bugün, eğlence endüstrisinde süper kahramanların seri üretimine devam ederken, bu dram, şaşırtıcı derecede kara bir şaka kurgusu ve bizim olduğumuz şeyin tam tersi bir dünya görüşü ile ne kahraman ne de kötü adam, radikal, sert kaynatılmış bir aksiyon filmi olacaktı. eskiden. Pekala, planladıklarım sadece aklımda kaldı, bu yüzden işçilik, malzeme, araştırma vb. hiçbir masrafa maruz kalmadım.

“Film” terimini kullansa da, bunun muhtemelen bir oyun olmayacağını öne sürse de, bir video oyunu için takip etmek kesinlikle harika bir fikir olabilirdi. Heck, hatta şovmen Eric Kripke, Kojima’nın diziye dayalı bir video oyunu yapması için aşağı indi.

Belki bu fikrin bazen yolda hayata geçtiğini göreceğiz, ancak şimdilik Kojima’nın Microsoft’un bulut teknolojisini kullanmak için Xbox’a özel bir set üzerinde çalıştığını biliyoruz. Umarım bu başlık hakkında daha fazla şey duymamız çok uzun sürmez.oyun-6