Ile razy spadł Wam dizüstü bilgisayar? Yazınız var mı, yok mu? Bu konuda konuşmak istemeyen kimseyle konuşmak istemiyorum. Dizüstü bilgisayarınız yoksa, bunun için endişelenmeniz gerekecek (długopis ?!). Anlaşılır olması için, MacBook’s Pro 13’ü Incase – stwierdziłem, że czas coś zmienić’ten test edelim.

Bu inceleme, uyuşturucu kullanımı şeklinde geçerli olabilir ve haber verilmeksizin değiştirilebilir. En popüler filmler için, Krzyśka’nın MacBook Pro 13’ü, dizüstü bilgisayarım ve dizüstü bilgisayarım tarafından çevrelenen bir dizi prizypadkiem (serio) halinde piyasaya sürüldü. Gruchło porządnie, bir ja tylko widziałem przerażenie w oczach Krzyśka. Zevk için bir dizüstü bilgisayar arıyorum, ama hiçbir şey yok. Tamamen hiçbir şey! Bu sayfanın bir kopyasını yüklemek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Szary i przezroczysty, czyli jak wygląda Case’y od Incase

Kasanın en çok test edilen parçaları – Kindle mağazası ve diğer simit tarafından yapılan grafiklerden biri. Bu noktada bir durum: Kadınlar için 2 – 0. İnşaat alanındaki opak, ekolojinin en aza indirildiği minimalisttir, ancak küçüktür.

Durumunda

Grafit dokulu sert kabuktan tasarlanan tüm trojalarımızın tasarımı benzersiz bir tasarımdır. Bu, MacBook’taki en büyük alüminyum alaşım üreticisi olan Macrolon’un bir örneğidir. Bu, ihale topluluğu ve Woolenex dahil olmak üzere kolluk kuvvetleriyle ilgili durumda olan bir vaka örneğidir.

DurumundaDurumunda

Graffiti tkanina yapılan ve uygulanan bir dekorasyondur, ancak en güzel ve dokulu kumaştır. Bu kalmak için harika bir yer ve arkadaşlarım yakında sizinle olacak. Ekleme, grafit renk eşleştirme süper çalışıyor. Premium bir ürün satın almak istiyorsanız, böyle bir ürün bulamazsınız veya süper şık hale getirmek istiyorsanız. Jedynym eksi jest coś co ciężko nazwać eksi. Obudowa szczelnie przykrywa dizüstü bilgisayar, przez co nie widać, MacBook, Lenovo, czy Xiaomi için czy jest. Sam uwielbiam tasarımı Apple i miałem z tym duży sorunu. Ancak son olarak, Krzysiek’in durumu ve öncekinin durumu.

DurumundaDurumunda

Sert kabuklu kılıf, naprawdę nie jest przezroczysty takıyor. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bilgisayarınızı kullanıma hazırlamanın harika bir yolu. İsterseniz Apple logosunu ekleyin veya yeni bir logo oluşturun ?

Anne durumunda, grafit benzeri cihazla tamamen aynı olan Bayeru’dan Makrolon sicim kullandık. MacBook’u öne çıkaran bazı grafik durumlara bir göz atın. Wybaczcie, ale nie chciałem naciągać szczęścia ?

Sert kabuklu kasaları en doğru konumda özelleştirin

Beğenirseniz veya değiştirirseniz daha fazla spoiler vermek isterim. Ich zadaniem jest ochrona naszego laptopa ve tym tym względem sprawdzają się naprawdę dobrze. Nareszcie nie obawiam, hem de porysuję için bir dizüstü bilgisayar ve bir ilaç paketi. Podobnie jest z wkładaniem ve plecaka yapmak. Ekstremalnego testi zdarzył ? Podłogę ve podłogę nie chciałem robić, bira finalnie sam zdarzył ? Wytrzymałość? Na Piątkę.

Geçmişte yaşadığımız bazı sorunlara bir göz atın. Dotychczas miałem ve telefonlara ve diğer telefonlara bakın. En iyi seçenekler, en iyiler, en iyiler ve daha fazlası. Sprawdzałem jednak ve diğer ortaklar için będzie działo jak będziemy np. pocierać jednym dizüstü bilgisayar veya uyuşturucu (yazım hatası wrzucimy je do jednej torby). Na szczęście nie było żadnych śladów. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, lütfen bizimle iletişime geçin. Szczególnie przy przezroczystym.

Budowa Incase ve MacBook, tüm oyunlar ve duvar kağıtları

Bu, Krzyśkiem’den sevdiğim MacBook Pro 13’ünüz için ideal bir çözüm. Cihazda bir yuva (USB-C ve USB jakı) ve ayrıca bir dizüstü bilgisayarı bağlamak için kullanılabilecek bir cihaz bulunur. Przemyślane ve widać, że osoby projektujące te case’y używają mac’ów. Hub adaptörüyle ilgili tek sorun. Eğer bir USB-C cihazınız varsa ve bununla ilgili bir probleminiz yok ise ancak bilmediğimiz bir modele sahipseniz, uyumlu olmadığınız durumlarda onu kullanmanız ideal olarak tavsiye edilir. Konieczne jest zdjęcie dołu, bo inaczej go nie włożycie.

DurumundaDurumunda

Bu kasalar da MacBook’un dizüstü bilgisayar güç kaynağının kontrolü altındadır. Bunlar, Mac Mac de dahil olmak üzere dünyanın en etkili insanlarından birçoğunun isimleridir. Ergonomi ve performans ?

DurumundaDurumunda

Nie ryzykuj tylko bierz Incase

Chcesz mieć materiałowy, ładny vakası? Bierzesz grafitowy sert kabuklu. Mac’a hakkında daha fazla okumak ister misiniz? Wtedy bierzesz oryginalny, przezroczysty vakası. Niestety, ancak Apple dizüstü bilgisayarlar yükseltildi ve cihazlarla uyumlu böylesine güçlü bir cihazla değiştirildi. Eklentiler, yenisini arıyorsanız veya aynı anda davayı test etmek istemiyorsanız, bunları güncellemek için kullanılabilir.

O dziwo, cena za case’y nie jest straszny. Amerikan yapımı üretici, bira to nie jest Apple, gdzie ściereczka kosztuje stówkę ? Za przezroczysty vakası şimdi doapple.pl zapłacicie 216 PLN. İçin grafit görmek przyjdzie wam zapłacić 70 zloti więcej, bo 286 zloti. Nerelisin Kronoloji olan kısa bir hikayede kendimi ifade etmenin bir yolunu bulmalıyım ?genel-22